2726
عنوان

یعنی زندگی روی خوششو نشونم میده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1195 بازدید | 65 پست
چه مسخره خو طلاق بگیرید تمامش کنید مگه طلاق مرگ‌که انقد میترسید

کاش مرگ بود   من تحمل میکنم واسخ روزای خوب  نه تلخ  خودم میدونم بعد طلاق چه زندگی ازم حروم میشه   همه فامیلامون بهم میگن خوشبحالت چه مردی گیرت اومده اونقدر خودشیرینه پیش مردم

چرا اینقدر نازشو میخری

فقط تصور کن تو جای اون بودی

اون منت میکشید و برات لقمه میگرفت. مطمئنا لوس میشدی و دو تا تو سرش هم میزدی

استارتر برا خودت ارزش قائل شو‌ . غذا نخورد بجهنم. ناراحته راشو بکشه بره. ازت سیره . مهریت بده طلاقت بده

هرچی کوتاه بیایی اون پرروتر میشه

اعتماد بنفس داشته باش. اعتماد بنفسسسس

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بهتره ی مدت ازش دور باشی تا ببینی تغییری میکنه یا نه بذار یبارم اون بیاد دنبالت اگه همیشه بخوای ناز ...

همه مردا همین هستن. کلا همه آدما همین هستن. هرکسی رو زیاد تحویل بگیرین پررو میشه. حتی من. حتی شما. حتی استارتر ... همه و همه

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
بنظرتون اون روی خوش زندگی کی میخاد بیاد  هنوز ۱۹ سالمه  ۹۹ میخام کنکور  بدم   و ...

وااای تو یه سال ازمن کوچیکتری 

چه زود افتادی تو زندگی و تلخیاش

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
کاش مرگ بود   من تحمل میکنم واسخ روزای خوب  نه تلخ  خودم میدونم بعد طلاق چه زندگی ازم ...

چکار مردم داری باید ی چندبار پیش همیشه اشتباهاتش رو گوشزد میکردی که اینجوری خودشو خوب نشون نده

میدونی من به این نتیجه رسیدم کلا در مورد هرکسی اگه خیلی بخوای بدیها و اشتباهات رو نادیده بگیری پررو میشه و این تویی که اگه یبارم بخوای اعتراض کنی ادم بده میشی مخصوصا تو زندگی مشترک و جلوی خانواده هاتون

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

دوستان رُک نصیحتتون میکنم

مردا رو اندازه سنگ توالت تحویل بگیرین. سنگ توالت رو فقط موقع ضروری تحویل میگیرین ، مردا هم فقط وقتی کار دستشون دارین

من ۱۶ ساله ازدواج کردم ۱۶ سال تجربه کردم

عزیزم اونو نباید درست کنی اول خودتو باید درست کنی یا خوبه خوبی یا بده بد

نه ب اون همه زحمتت نه به اینکه یه چی  می گی همه زحمتاتو هدر می دی....خودت شروع کردی دعوارو....خودت یه حرفی زدی که زحمتاتو هدر دادی

واسه خودتم که ارزش قائل نیستی

به درکه سیاه که نمی خوره

انقدر نازشو نکش

درست منطقی باهاش حرف بزن بگو فازت چیه

بگو گند بشی  گند  میشم آدم  باش تا آدم  باشم

دوستان رُک نصیحتتون میکنم مردا رو اندازه سنگ توالت تحویل بگیرین. سنگ توالت رو فقط موقع ضروری تحو ...

افرین

مردا خیلی بی لیاقتن

زنشون دورش بگرده تو خونه ...هااااار میشن

میرن سمته زنهای دست نیافتنی تا زنهایی که همیشه تو دست وبالشونه

خدا هم استعفرلا چی آفریدددد

البته اگه مردا نبودن ما از خوشی می مردیم 😃😃😃

افرین مردا خیلی بی لیاقتن زنشون دورش بگرده تو خونه ...هااااار میشن میرن سمته زنهای دست نیافتنی تا ...

همون از خوشی میمردیم. من الان بعد از ۱۶ سال تازه فهمیدم اصلا نباید به شوهرم رو خوش نشون بدم. با همه بگو بخند دارم. به شوهرم که میرسم اخم میکنم. البته خودش همین اخلاقو داشت حالا منم یاد گرفتم. خیلی بهتر شده مثل گربه دنبالم موس موس میکنه

قبلا محلم نمیزاشت

منِ احمق چقد اوایل ازدواج تحویلش میگرفتم. فکر میکردم اینجوری روابط خوب میشه. از کرم خاکی تو باغچه ، افعی ساختم

الان دبگه حرف میزنه نصفه حرفش میرم اونم دنبالم میاد

2706