2703
2553
عنوان

یعنی زندگی روی خوششو نشونم میده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1195 بازدید | 65 پست

گفتم کارو یکسره کن  منم زیاد عاشق تو نبودم طلاقم بگیرم   دو سال نکشیده بهترین ازدواج رو با انتخاب خودم میکنم یهو نتونستم به اعصابم مسلط بشم  شناسناممو پاره کردم😢    

دستشو بلند کرد که بزنتم    چشمامو بستم فک کنم دلش سوخت   نزد  گفت حالا که این کارو کردی فردا کارو یکسره میکنیم   بعد با قیافه ای طلبکارانه رفت بیرون  دو سه تا سیگار کشید  من اونقدر گریه کردم  اومد خونه هیچ محلی نذاشت   یه لیوان آب خورد باز رفت بیرون   سفره هم همینطور پهن      بهش گفتم بیا تو غذاتو بخور   با هزاران منت اومد خونه ولی دراز کشید غذا نخورد      منم براش یخورده آهنگ عاشقانه گذاشتم  چون من خیلی بدبخت و دلپاکو خرو ترسو و بزدلم   رفتم منت کشیش  بعد سفره رو جمع کردم ظرفارو شستم اسپند دود کردم   بعد رفتم بغلش منت کشی... براش لقمه گرفتم با هزاران منت خورد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نکن اینکارو زیادم ناز بکشی فکر میکنی میتونه هرکاری بکنه توام وظیفته منت کشی کنی

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
2720

با یه قیافه ای طلبکارانه که زمزمه میکرد خدایا این چه زندگیه آخه  رفت بیرون 

بخدا مامانش اصلا براشون غذا درست نمیکنه   اصلا خواهراش بلد نیستن یه غذا مثل آدم درست کنن  من هروقت میرم اونجا پدرشوهرم میگع تو غذا درست کن 

من دیگ  خیلی به این رو  دادم   

ازش خیلی متنفرم خیلی داره حالمو خیلی قشنگ بهم میزنه   فقط میخام مستقل  ازش باشم چون یه هزارتومنی هم خرجی بهم نمیده

خوب اینقدر میگی ی ورت مطمعنا خودتم از ی ورت زیاد استفاده میکنی😀البته کاربسیار خوبی میکنی..منم مثل ش ...

میشه درخواست دوستی بدم قبول کنی؟؟یه سوال راجب پاهای پسرم داشتم 

مامان و امیرحسین و ابوالفضل هستم🤕😨سر به بیابون نزارم صلوااااات...
با یه قیافه ای طلبکارانه که زمزمه میکرد خدایا این چه زندگیه آخه  رفت بیرون  بخدا مامان ...

کاملا مشخصه ازش متنفری و حاضر به زندگی‌باهاش نیستی!

یه ذره رو اعتماد به نفس وعزت نفست کار کن

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2714
نکن اینکارو زیادم ناز بکشی فکر میکنی میتونه هرکاری بکنه توام وظیفته منت کشی کنی

احمقم احمقم  بخدا اونقدر گریه کردم اونقد هق هق زجه زدم یه محل نداد فکر میکنه من مقصرم  خدا شاهده الان داره اشک از چشمام میاد    دیگ اصلا دوسسش ندارم حالم ازش بهم میخوره  نه پول داره نه قیافه   یکسره هم سیگارو چرت و پرت میکشه خداشاهده  دهنش بوی لجن میده نه اخلاق داره  من فقط دارم تحملش میکنم

بنظرتون اون روی خوش زندگی کی میخاد بیاد  هنوز ۱۹ سالمه  ۹۹ میخام کنکور  بدم   و ...

بهتره ی مدت ازش دور باشی تا ببینی تغییری میکنه یا نه بذار یبارم اون بیاد دنبالت

اگه همیشه بخوای ناز بکشی این میشه براش عادت فکر میکنه خیلی ادم حسابیه نه فقط شوهر تو همه مردا همینن

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
نه بابا 

چرا؟

2706