2726
عنوان

یعنی زندگی روی خوششو نشونم میده😔

1195 بازدید | 65 پست

خیلی خسته شدم از این زندگی کاش به ۵ سال پیش برمیگشتم 

تهمت زدن بهم که این دختره وله  خودنمایی میکنه  زنا میکنه  خواهرشوهرم پدرشوهرم  مستقیم برگشتن بهم گفتن

به چه جرمی    به جرم اینکه قهر کردم رفتم خونه ی بابام   به جرم اینکه شوهرم داره روانیم میکنه بجرم اینکه دختر متولد شدم   بجرم  تصمیم های اشتباهیی که گرفتم

چند روز پیش شوهرم اومد دنبالم که خودمم بهش زنگ زدم گفتم بیا دنبالم چون از پچ پچ های مردم خسته شده بودم    

تصمیم گرفتم  خونه هم رو سرم اوار شد  هیچ واکنشی نشون ندم بیخیال باشم  

شبش با شوهرم کلی صحبت کردم که زندگیمونو عوض کنیم بهتر  زندگیو بسازیم      چند روزه بهترین غذاهارو درست میکنم بهترین لباسامو تنم میکنم  یکسره قربون صدقش میرم که دردت به جونم   قربونت بشم .....

دیروز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حرف مردمو ب يورت بگير چون گالشون هميشه بازه😁

این ی ورت خسته نشد؟😂

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

چه قد زنا تو جهان سوم مظلومن 

همچنان زنده به گور میشن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ....

راهم به سنگ قبر و گرانیت میرسه ...

هر روز به قتل میرسم و شعر من فقط ....

به انتشار شعله کبریت میرسه....

دردم هزار ساله مث درد حافظه ...

درمونشم اونیه که کشف رازیه

نسلی که سرسپرده اصل هجر شده

به ساقیای ارمنی پیر راضیه

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
ي ور من ك نه ي ور خودش😂

خوب اینقدر میگی ی ورت مطمعنا خودتم از ی ورت زیاد استفاده میکنی😀البته کاربسیار خوبی میکنی..منم مثل شمام

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

دیروز سر یه کلمه ی بیخود ک‌گفتم   دادو بیداد شروع کرد  با مشت میزد رو پام       تمام پام کبود شد   یساعت غرغر کرد گفت  از زندگی سیرم کردی حالم ازت بهم میخوره از این حرفا    یه کلمه حرف نزدم ولی خیلی حالم گرفته شد 

امروز  با فراموش کردن کارای دیروزش  خونه رو تمیز کردم کلی غذای خوشمزه درست کردم  غذا ۵ دقیقه دیرتر حاضر شد  یعنی من ده دقیقه مونده به هشت غذارو اوردم دادو بیداد کرد که گ.و.ه تو اون غذایی که من با تو بخورم  حالمو بهم میزنی     

منم اعصابم خورد شد گفتم چندماهه یکسره داری بهم میگی ازت بدم میاد متنفرم ازت  من این همه زحمت کشیدم غذا درست کردم  این جای تشکرته 

اعصابم  بهم ریخت جو گرفتتم رفتم شناسنامه هامونو اوردم پرتش کردم گفتم حالت ازم بهم میخوره  اگه

اره ي ورم صاف شده😂😂😂

😂😀

شرایط جدایی نداری؟

2706