1232
1226
عنوان

یعنی زندگی روی خوششو نشونم میده😔

1075 بازدید | 65 پست

خیلی خسته شدم از این زندگی کاش به ۵ سال پیش برمیگشتم 

تهمت زدن بهم که این دختره وله  خودنمایی میکنه  زنا میکنه  خواهرشوهرم پدرشوهرم  مستقیم برگشتن بهم گفتن

به چه جرمی    به جرم اینکه قهر کردم رفتم خونه ی بابام   به جرم اینکه شوهرم داره روانیم میکنه بجرم اینکه دختر متولد شدم   بجرم  تصمیم های اشتباهیی که گرفتم

چند روز پیش شوهرم اومد دنبالم که خودمم بهش زنگ زدم گفتم بیا دنبالم چون از پچ پچ های مردم خسته شده بودم    

تصمیم گرفتم  خونه هم رو سرم اوار شد  هیچ واکنشی نشون ندم بیخیال باشم  

شبش با شوهرم کلی صحبت کردم که زندگیمونو عوض کنیم بهتر  زندگیو بسازیم      چند روزه بهترین غذاهارو درست میکنم بهترین لباسامو تنم میکنم  یکسره قربون صدقش میرم که دردت به جونم   قربونت بشم .....

دیروز 

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156
حرف مردمو ب يورت بگير چون گالشون هميشه بازه😁

این ی ورت خسته نشد؟😂

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

چه قد زنا تو جهان سوم مظلومن 

همچنان زنده به گور میشن 

امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه و خیلی به دردت میخوره         آزمایش خون ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان که همه افراد بالای بیست سال باید انجام بدن .اگه عددش بالا باشه تنبلی داری و اگر پایین باشه داری یائسه میشی .یائسه شدن علامت نداره و وقتی علامت خودشو نشون میده که دیگه تخمکی برای بارداری باقی نمونده و فرد باید تخمک اهدایی از زن دیگه بگیره .همه تنبلی های تخمدان هم راحت درمان نیستن خیلیا سال ها نازا بودن و یا مجبور شدن ای وی اف کنن .هر چی سن بالا میره ذخیره تخمدان و کیفیت تخمک کم میشه پس فک نکن همیشه وقت داری برای بارداری .این آزمایش هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این هزینه هست . اگر کسی مجرده و ذخیره تخمدانش کمه باید بره تخمکاشو فریز کنه که بعدا که ازدواج کرد بتونه ازشون استفاده کنه .کسی هم که تنبلی داره زودتر درمانشو شروع کنه تا درد نازایی رو تجربه نکنه . 

یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ....

راهم به سنگ قبر و گرانیت میرسه ...

هر روز به قتل میرسم و شعر من فقط ....

به انتشار شعله کبریت میرسه....

دردم هزار ساله مث درد حافظه ...

درمونشم اونیه که کشف رازیه

نسلی که سرسپرده اصل هجر شده

به ساقیای ارمنی پیر راضیه

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
ي ور من ك نه ي ور خودش😂

خوب اینقدر میگی ی ورت مطمعنا خودتم از ی ورت زیاد استفاده میکنی😀البته کاربسیار خوبی میکنی..منم مثل شمام

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
1221

دیروز سر یه کلمه ی بیخود ک‌گفتم   دادو بیداد شروع کرد  با مشت میزد رو پام       تمام پام کبود شد   یساعت غرغر کرد گفت  از زندگی سیرم کردی حالم ازت بهم میخوره از این حرفا    یه کلمه حرف نزدم ولی خیلی حالم گرفته شد 

امروز  با فراموش کردن کارای دیروزش  خونه رو تمیز کردم کلی غذای خوشمزه درست کردم  غذا ۵ دقیقه دیرتر حاضر شد  یعنی من ده دقیقه مونده به هشت غذارو اوردم دادو بیداد کرد که گ.و.ه تو اون غذایی که من با تو بخورم  حالمو بهم میزنی     

منم اعصابم خورد شد گفتم چندماهه یکسره داری بهم میگی ازت بدم میاد متنفرم ازت  من این همه زحمت کشیدم غذا درست کردم  این جای تشکرته 

اعصابم  بهم ریخت جو گرفتتم رفتم شناسنامه هامونو اوردم پرتش کردم گفتم حالت ازم بهم میخوره  اگه

اره ي ورم صاف شده😂😂😂

😂😀

شرایط جدایی نداری؟

1167

گفتم کارو یکسره کن  منم زیاد عاشق تو نبودم طلاقم بگیرم   دو سال نکشیده بهترین ازدواج رو با انتخاب خودم میکنم یهو نتونستم به اعصابم مسلط بشم  شناسناممو پاره کردم😢    

دستشو بلند کرد که بزنتم    چشمامو بستم فک کنم دلش سوخت   نزد  گفت حالا که این کارو کردی فردا کارو یکسره میکنیم   بعد با قیافه ای طلبکارانه رفت بیرون  دو سه تا سیگار کشید  من اونقدر گریه کردم  اومد خونه هیچ محلی نذاشت   یه لیوان آب خورد باز رفت بیرون   سفره هم همینطور پهن      بهش گفتم بیا تو غذاتو بخور   با هزاران منت اومد خونه ولی دراز کشید غذا نخورد      منم براش یخورده آهنگ عاشقانه گذاشتم  چون من خیلی بدبخت و دلپاکو خرو ترسو و بزدلم   رفتم منت کشیش  بعد سفره رو جمع کردم ظرفارو شستم اسپند دود کردم   بعد رفتم بغلش منت کشی... براش لقمه گرفتم با هزاران منت خورد

1241