2737
2734

هفته ۳۰ رو تموم کردم امروز انقد حالم بده بیحالم ک خدا میدونه. کل پشت و کمرم درد میکنه. یکم راه میرم دلمم درد میگیره. کسی اینطوری بوده خانما؟

زندگی با یاد خدا زیباست💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راستی اسی تو لگدای نی نی رو کجا حس میکنی؟نی نی من همش پایینه.لگداش نزدیک واژنمه.میترسم😣

من هم پایین حس میکنم هم بالا نزدیک معدم. هم تو پهلوی سمت راستم. 

سونو دادی تازگیا وضعیت بچه چطوری بوده؟

زندگی با یاد خدا زیباست💖
چرا اینطوری شدیم اخه😫

نمیدونم.اونروز رفتیم بازار با مامانم.10 دقیقه پیاده رفتیم زیر شکمم مثل دردپریودی درد گرفت.خیلی بد بود😢به دکترم گفتم واسم قرص ایزوپرین نوشت.توام بگو شاید قرص بده

چرا یه بدبخت؟نمیدونم همین به ذهنم اومد. خوشبخت ک شدم عوض میکنم
2738
من هم پایین حس میکنم هم بالا نزدیک معدم. هم تو پهلوی سمت راستم.  سونو دادی تازگیا وضعیت بچه چط ...

اخرین بار دوهفته پیش دادم.دکتر که چیزی نگفت.فقط گفت بچه اومده پایین تو لگنت.

راستی اسی تو لگدای نی نی رو کجا حس میکنی؟نی نی من همش پایینه.لگداش نزدیک واژنمه.میترسم😣

منم وقتی باردار بودم بچه خیلی به پایین لگد میزد... تا 38هفته... شکمم خیلی پایین بود... حالت قرار گیری جنین تو رحمم.... طبیعی نبود واسه همین اینجور بودم

منم وقتی باردار بودم بچه خیلی به پایین لگد میزد... تا 38هفته... شکمم خیلی پایین بود... حالت قرار گیر ...

38 هفته به دنیا اومد؟

2706