1147
1226

شوهرم‌ اومد‌ گفت‌  عروسی‌ پسر‌ همسایس   کت‌ شلوار‌ کراوات‌ بست‌ با‌ مامانش‌ رفتن‌ تالار      ‌  دیدن‌ از‌ عروسی‌ خبر‌ نیست‌  ‌با‌ عصبانیت  برگشتن‌ خونه‌  که‌ اینا‌  ادرس‌ تالار‌  رو‌ اشتباه  دادن‌  خلاصه‌ بعد‌ از‌ ۵‌ دقیقه‌ دیدیم‌ مادر‌ داماد‌  سبزی‌ خوردن‌ گرفته‌ داره‌ میره‌ خونش‌  قیافه‌ شوهرم‌ این‌ شکلی 

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍

نگو‌ عروسی‌ هفته‌ ی‌  دیگس‌    😂😂😂😂😂😂😂😂

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

چرا خب😂😂😂😂😂

جرج جرداق مسیحی در پایان کتاب خود چنین می‌نویسد:ای علی...! اگر بگویم تو از مسیح بالاتری دینم نمی‌پذیرد، اگر بگویم او از تو بالاتر است، وجدانم نمی‌پذیرد...! نمی‌گویم تو خدا هستی...! پس خودت بگو به ما ای علی: تو کیستی...؟!    "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه
1156

وااااااای😂😂😂😂

امروز میخام یه تغییر بزرگ تو زندگیم ایجاد کنم                                     میخام بشینم رو تلوزیون                                                         مبل نگاه کنم                                    دیوونه هم خودتونید😒
1213

اوف چه باحال 😂😂😂😂

خدایا ماچراانقد داغونیم 😕نت داغون ،قیافه پسراداغون.ماشینامون داغون ،قیافه پسرا داغون.آب و هوامون داغون ،قیافه پسرا داغون.شیرپرچرب داغون،قیافه پسرا داغون.  حالا اینارو ولش کن .😐  قیافه ی پسرارو گفتم ؟؟😕😃 لامصب اونو ک نگو داغونه داغونه دااااغوووووونه😂😂😂
1167
خدا هیچ بنده ایو اینجوزی ضایع نکنه😂😂

همسایه‌ ها‌   مرده‌ بودن‌  از‌ خنده😂😂😂😂

فقط سبزی خوردنه🤣🤣🤣🤣🤣🤣 شاید سبزی آشی بوده😂😂😂😂😂😂😂🤣😂

اش‌ الان‌  نمیپزه‌ که‌    حس‌ ششم‌ میگه‌ سبزی‌ خوردن‌ بود😂

1220