2410
2553

با سلام و احترام

مادران عزيز

اگر دنبال اطلاعات بروز در مورد اختلالات و روشهاي فرزند پروري صحيح هستيد

مي توانيد در كانال زير عضو شويد

https://t.me/Filial2

اگر برای کسی مهم باشی، او همیشه راهی برای وقت گذاشتن با تو پیدا خواهد کرد. نه بهانه ای برای فرار و نه دروغی برای توجیه.

اینکه آبی نیست بشه عضو شد 

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لینکشو بذار

سلام میشه جواب ام ار ای نوزاد که تکون میخورده اشتباه بشه.

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
2720

بیهوش نبود خاب بود.

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

بیهوش کردین؟یا شربت خواب آور دادین؟تکون بخوره تصویر محو میشه..عزیزم بستگی داره به اینکه تکون خوردناش درچه حدی باشه..بعضا تصویر محو میشه 

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

سلام عزيزان

لينك رو كپي كنيد و در موبايلتون روش بزنيد خودش به صفحه مورد نظر ميره

در مورد جواب ام آر آي

با پزشك متخصص مشورت كنيد و اگر نياز به تكرار آزمايش است خودشون تشخيص مي دهند

راستش من پزشك نيستم فقط روانشناسم

اما ان شالله كه مشكلي نباشد

اگر برای کسی مهم باشی، او همیشه راهی برای وقت گذاشتن با تو پیدا خواهد کرد. نه بهانه ای برای فرار و نه دروغی برای توجیه.
2714
بیهوش کردین؟یا شربت خواب آور دادین؟تکون بخوره تصویر محو میشه..عزیزم بستگی داره به اینکه تکون خوردناش ...

نه بیهوش بود نه شربت خاب اور خورده.خودت فکر کن بچه 2ماهه زیر دستگاهه.بعدش زنگ زدن گفتن خراب جواب دوباره بیاید بندازید باز رفتیم اونجا خودشون با خودشون بحث میکردن یکی میگفت خوبه جوابشو بدید بره یکی میگفت دکتری که ریپورت و نوشته راضی نبوده اما بدون مهر و امضا بهم دادانش.ریپورتشو

نه بیهوش بود نه شربت خاب اور خورده.خودت فکر کن بچه 2ماهه زیر دستگاهه.بعدش زنگ زدن گفتن خراب جواب دوب ...

والا عزیزم گفتم که بعضا تکون که میخوره مریض عکس ی کم محو میشه بعضا غیرقابل تشخیصه..کدوم شهرهستین؟اگه ارومیه باشین عکس روبیار خودم به دکتر نشون میدم گلم..مشکل بچه تون چیه؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

عزیزم ی سوال داشتم..پسرمن دیرزبون بازکرد..۳باربردمش گفتاردرمانی..گفت مشکل گفتاری نداره اصلا..۳سالگی زبون بازکرد الان ۳سال و۱۰ماهه هست..جملات دوکلمه ای میگه..اسم اشیا رنگها غذاها روهم میگه کامل..فقط نمیتونه ی موضوعی رو تعریف کنه..جملات بلند رو درهم برهم میگه..گفتاردرمان گفت ی مقدار خفیفی پیش فعالی داره حواسشو نمیده به صحبت کردن..دقت نمیکنه..بنظرشما کاردرمان ببرمش یا دارو بدم؟

عزیزم ی سوال داشتم..پسرمن دیرزبون بازکرد..۳باربردمش گفتاردرمانی..گفت مشکل گفتاری نداره اصلا..۳سالگی ...

مگه بیش فعالی دارو.داره.

مگه بیش فعالی دارو.داره.

اره عزیزم دارو میده روانپزشک..پسرمن خیلی خفیفه..گفتاردرمان گفت ببرش کاردرمانی..دارو نده

عزيزم

برچسب بيش فعالي زير شش سال درست نيست

به نظرم  اگر در خانواده ي خودتون يا همسرتون دير زبان باز كردن سابقه داشته  ،ممكنه ارثي باشه

و اگر هم نبوده بيشتر در خانه با كودكتان صحبت كنيد

اما محض احتياط با يك روانشناس كودك هم مشورت كنيد

سلام عزیزم

من خیلی تعریف دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک رو شنیدم

۸۸۲۶۷۰۰۴۰

۸۸۲۶۷۰۶۸

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

ایشون استاد دانشگاه و مدرس کارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه هستند

2706