2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با  شیر دادن لاغر نمیشی؟ 

چند کیلو بودی ماه ۹  الان چقدری؟ قبل بارداری چقدر بودی 

تا ۶ ماهگی بچت هیچ دنبال لاغری و کم اشتهایی نباش که خودت از درون پوک میشی چون شیر از بدنت میکشه بعدا ادم ضعیف میشه . 

خداروشکر
2728

[QUOTE=87957412]چجوری استفاده میکنید تخم کتان رو ؟🤔[/QU

تخم کتان قهوه ای رو از عطاری میخری بعد هر روز اندازه ی یک قاشق غذا خوری اسیاب میکنی و میخوری میتونی رو ماست یا با اب بخوری 

با  شیر دادن لاغر نمیشی؟  چند کیلو بودی ماه ۹  الان چقدری؟ قبل بارداری چقدر بودی&nbs ...

قبل بارداریم ۷۶ بودم دوران بارداری به خاطر دیابتم انسولین میزدم وزنم شد ۹۵والان دخترم  دو ماهشه وزنم ۹۱هست بهداشت محله رفته بودم گفت خیلی وزنت بالاست والان چون شیرم گمه به دخترم هم شیر خودمو میدم وهم شیر خشک  تو اینترنت هم زدم نوشته بود تخم کتان مشکلی نداره الان موندم چکار کنم .اخه خودم هم اذیت دارم میشم .سر دختر اولم هم شیر نداشتم 

قبل بارداریم ۷۶ بودم دوران بارداری به خاطر دیابتم انسولین میزدم وزنم شد ۹۵والان دخترم  دو ماهشه ...

به نظرم بهتره با متخصص تغذیه صحبت کنی نهایت یک ویزیت میدی اما هم برنامه غذایی میگیری که  شیرت کمتر نشه هم برا بچه بد نباشه . هم زودتر لاغر بشی

خداروشکر
به نظرم بهتره با متخصص تغذیه صحبت کنی نهایت یک ویزیت میدی اما هم برنامه غذایی میگیری که  شیرت ک ...

اره حتما باید برم دکتر تغذیه البته قبل بارداریم هم رفتم دکتر تغذیه ۱۸کیلو کم کرده بودم