2737
2734
عنوان

یه سوال شرعی؟؟؟؟؟

250 بازدید | 18 پست

من غسل کردم(جنابت)

الان میخام نمازبخونم دیگ نیازی نیست وضوبگیرم؟باهمون غسلم میشه نمازخوند؟

ایششششش😒                                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ی دوستی دارم که راه وبین راه حتی جلوی باباش می گ و زه

اونوقت جایی میخوایم بریم از خونه وضو میگیره میاد بیرون تاااا وقت اذان نمازشو بخونه

گاهی یادم میفته میگم چگونه میتونه😄

من ی دوستی دارم که راه وبین راه حتی جلوی باباش می گ و زه اونوقت جایی میخوایم بریم از خونه وضو میگیر ...

😂😂😂😂منم میتونم وضومو نگه دارم شوهرم باورش نمیشه😂😂😂

ایششششش😒                                      
2738

اگه وسط غسل ات یا قبل اش ادرار و مدفوع نکردی یا چیزی که مبطل وضو باشه طبق نظر رهبر میتونی .بقیه مراجع رو نمیدونم.زنگ بزن بپرس

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
😂😂😂😂منم میتونم وضومو نگه دارم شوهرم باورش نمیشه😂😂😂

آخه اون سلطان گ و زه بخدا

روانشناسه ی مرکزه😁 تو ی مهدم کارمیکنه

اما حتی جلوی باباش نمیتونه خودشو کنترل کنه

اونوقت وضو رو چحوری نگه میداره

آخه اون سلطان گ و زه بخدا  روانشناسه ی مرکزه😁 تو ی مهدم کارمیکنه اما حتی جلوی باباش نمیتونه ...

نمیری

سلطان....

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
اگه وسط غسل ات یا قبل اش ادرار و مدفوع نکردی یا چیزی که مبطل وضو باشه طبق نظر رهبر میتونی .بقیه مراج ...

خانم قبل غسل چه ربطی به وسطشو بعدش داره 

یعنی قبلشم نرههههههههه

عجبا

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706