2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شامپو بدن بنفش لوکس عااالیه یعنی من استفاده میکردم همه اسم ادکلن ازم میپرسیدن 

بعدم شامپو بدن ترکیه ای گرفتم اوناهم خوب و غلیظن ولی بوش مثل لوکس موندگار نیس

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2738
گلرنگ گرفتم باعطر انگور یاقوتی خیلی خوشبوعه 

چه جالب منم اینبار گلرنگ همین انگور یاقوتی گرفتم هنوز استفاده نکردم پس خوبه؟؟؟

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
تو ايراني ها اكتيو شكلاتي خوبه

یه جوریه 

دیر پاک‌میشه از رو لون هی باید دست بکشی رو بدنت که بره

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
عزیزم منظورت از بنفش ارکیده بنفشه که دوستمون گف؟قیمتشم بگو لطفا 

2706