2703
2713

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من که خیلی کلافه ام. بخصوص این هفته های آخر همش حس میکنم الان بچه خودش میاد بیرون.

همش غذاهای مسخره و تکراری درست میکنم چون توانایی ایستادن پای اجاق گاز رو ندارم. 

ولی خونه م از تمیزی برق میزنه ، شوهرم هم بنده خدا اعتراضی نمیکنه. 

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍
2714

من ک سرکلاژ کردم همه کارامم خودم میکنم بخدا.غذام‌مفصل میپزم.چاره ای ندارم یعنی دکتر گفته استراحت مطلق باش

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

من تا 18 هفته اونقدر درد کشیدم که بعداز اون دیگه پوست کلفت شده بودم،

با درد شدید لگن و واژن و پهلو راحت‌تر کنار اومدم ،  خیلییییییی دردای شدیدی بود، ولی تهوع باعث شده بود پوست کلفت شم😭😭😭

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

من که رسما تعطیلم

نظافت و کارهای خونه هفته ای بکبار کارگر میاد خودم واقعا نمیتونم در توانم نیست

غذا هم بزور درست میکنم بیشتر از بیرون

اصلا بی حالی و ضعف و حالت تهوع و بالا آوردن دیگه برام توان هیچ کاری نزاشته

هیچ راهکاری هم ندارم 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706