2410
2713
عنوان

یه سوال از خانوما

265 بازدید | 31 پست

اگه بچه داشته باشید ولی شرایط مالی بزرگ کردنشو نداشته باشید یه فرد مومن ازتون بچه اتونو بخاد بگیره ک بزرگ کنه ( شرایط مالی داشته باشه ) چه میکنید حاضرید قید بچه اتونو بزنید برای ارامشش؟ یا نگهش میدارید و با گشنگی بزرگش میکنید؟

(خودتون شرایط کار کردن نداشته باشید )

( فقط به منظور سوال هست )

‏تو آتئیست نیستی فقط حال نماز خوندن نداری وگرنه تو بدبختیات قرآنو از عبدالباسط بهتر می‌خونی. (19 سالمه و مجردم)( حوصله کلکل ندارم برای همین پستای دارای توهین و جواب نمیدم ) امیدوارم دلاتون خوش باشه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نگهش میدارم از گشنگی کسی نمرده بادچنگو دندون بزرگش میکنم

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2714

به هیچ وجه بچه امو نمیدم اگر شرایط نگهداری شو نداشته باشم نمیارم دیگه

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚

خودخواهی محضه اگر بدونم نمیتونم از پسش بربیام و با این وجود نذارم یه زندگی خوب داشته باشه

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
من باشم هرجور شده نگهش میدارم😢😢😢 میشه تو خونه کار کرد 

گفتم شرایط کار نداشته باشید

‏تو آتئیست نیستی فقط حال نماز خوندن نداری وگرنه تو بدبختیات قرآنو از عبدالباسط بهتر می‌خونی. (19 سالمه و مجردم)( حوصله کلکل ندارم برای همین پستای دارای توهین و جواب نمیدم ) امیدوارم دلاتون خوش باشه  
2706