2733
2734
عنوان

شوخی مزخرف برادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1715 بازدید | 84 پست
اره همسایه مادرشوهرم اینا ی دختر دارن ک تازه حامله شده بود دوقلو ام بوده ی روز تو حیاط نشسته بوده بچ ...

آره والااینقدسخته بارداری که نگوادا چیه 

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
عزیزم پسر 17سالشه باید اینقدر شعور داشته باشه بدونه با کی چه شوخی بکنه کارش اصلا درست نبوده اگه بهش ...

حرفت گاملادرسته قبلاهم مسابهشوکرده بودمن اگه همون لحطه تذکرمیدادم این دفعه نکرارنمیشد

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره همسایه مادرشوهرم اینا ی دختر دارن ک تازه حامله شده بود دوقلو ام بوده ی روز تو حیاط نشسته بوده بچ ...

ادم ادا دربیاره ولی ی عمر داغ بی بچگی نبینه حرف اجاق کوری نشنوه...

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
نگو نگو حرصم گرفت  میدونم چقدم مسخره میخندن  ککشونم نمیگزه من یبار رفتیم مهمونی طرفای شو ...

حیلی خکب گردی جواب بعضیارودرجابایدداد

2731
نگو نگو حرصم گرفت  میدونم چقدم مسخره میخندن  ککشونم نمیگزه من یبار رفتیم مهمونی طرفای شو ...

خخخ منم این اخلاقو دارم ننشم ک بگه منم میگم 

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
بحث ادا نیست بحث جون و زندگی یکی دیگست که تو باید ازش نگهداری کنی اینجوزی میترسونن بعد اگه اتفاقی بی ...

این حرفا چیه با با اگه قرار بودی باهراتفاق کوچیکی بچه سقط شه که زمان جنگ هیچ زنی باردار نمیشد وکلا نسل ادم منقرض میشد...مراقبت درسته ولی بعضیا دیگه خیلی ادادارن ....مسخرست

2738