2410
2716
عنوان

شوخی مزخرف برادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1714 بازدید | 84 پست
وا چرا اینجوری میگی بدبخت با زنداداشش شوخی کرد این همه لوسبازیا رو نداره دیگه 

والامن حاملگیم سخته خیلی اذیتم خودمم وسواس فکری دارم حالازصب به خدادرگیرم آخ اینم شوخیه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اوه بابا میدونی سونو هایی که میگیری چقد بدن ولی میگیریم دکترا میگن لازمه حالا شک به دستت خورده به بچ ...

🤣🤣😋🤣ایشالاهمینه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2456
میدونه نه چی بگم آخ فقط گفتم کارت بدبودخیلی

یعنی چی یه چک میزدی تو گوشش...چن سالشه؟

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2714
عیب نداره، دیگه نزن تو ذوقش، من بعد هم حواست جمع کن

آره دیگه بایدمواظب باشم توحاملگی هرچی خونه بشینی بهتره

سنا جون اينكه ميگي وسواس فكري هستي سخنراني ايه الله فاطمي نيا در مورد وسواس و گوش كن خيلي خوبه تو گوگل سرچ كني مياد

بچتم يا هر چيزي كه نگرانشي بسپر دست خدا و بيخيال باش كي قابل اطمينان تر از خدا ديگه!مطمين باش امن امانه همه چي

یعنی چی یه چک میزدی تو گوشش...چن سالشه؟

۱۷سالشه 

چیزی نمیشه ولی اگر من بودم چون ادم بی جنبه ای هستم و کلا ازشوخی بدم میاد خودمم هیچوقت شوخی نمیکنم  بهش تاکید میکردم دیگه باهام شوخی نکنه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706