2733
2734
عنوان

چجوری جواب مادر شوهرمو بدم

787 بازدید | 72 پست

بچم ۴۰ روزشه دیروز صبح میخواستم باهش برم بهداشت تو راه به بچم گفت ی مامان جدید بیازم واست بعد گفت این مامانت بهددزد نمیخوره بعد روشو کرد به من گفت بچت داره میگه اره باز دیروز عصر رفتم خونش همه بچه هاش خونش بودن باز دوباره گفت بعد گفت ببین بچت خندید شوهرمم بود مثل ماست نکاه کرد بعد باز به پدر شوهرم گفت واسه نومدبریم ی مامان جدید بیاریم 

نمیدونم جوابشو چی بدم حالا ببینمش چی بگم؟

بگو اخی مامان جون شما چقدر بامزه اااای بعد هرهر بخند

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شماهم نگاه کن به پدرشوهرت بگومیخوای یه زن خوب برات بگیرم ازاین خانومهای خوب متین که به جاحرف بزنه چرت پرت نگه😬😬😬😬😀😀😀😀😀😀😀😛😛😛

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔

با خنده بهش بگو هروقت آقاجون شما رو عوض کرد و زن جدید آورد اونوقت فلانی( اسم شوهرت) زن جدید میاره

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

ماشالله مادرشوهرت گوله نمکه

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2706