2703
2713
عنوان

فقط وفقط خوشبختا بیان 😜

346 بازدید | 51 پست

چراتامیگیم فلانی خوشبخته میگن همه مشکل دارن کسی خوشبخت واقعی نیست😶 

شماخوشبختا واقعا خوشبختید؟؟؟

هست کسی که هییبچ دردومشکلی نداشته باشه همش خوش باشه وخوش بگذرونه وحال کنه؟؟

بیایین از خوشیاتون بگین دلم پوسید بسکه چیزای ناراحت کننده خوندم حداقل از شنیدن خوشیای شمامام خوش بشیم😉

خدایاشکرت

من خوشبختم چون یه بچه ی سالم دارم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من واقعا خوشبختم 

مشکلم فقط خونست 

خونه نداریم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2720
2714

شوهرم خیلی حواسش به زندگیمونه

هر چی داره فقط برای خانواده شه

نهایت سعیش بر اینه که پیشرفت کنیم

هر چی هم که داریم مال دو تامونه

خونه به نام من ماشین به نام اون

هر پولی که پس انداز میکنه میریزه به حساب من

اهل فروش طلا و چیزای دیگه هم نیست

....

خدا رو شکر

من خوشبختم شوهر خوب دارم و بچه های سالم و هر چی که خواستم تو زندگی بهش رسیدم 

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
منم ندارم😀✋ 

خوشبختم خواهر😄😄😄😄

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

من خوشبختم

ممنونم از نعمتهای بیکران خداوند مهربون و بخشنده❤️

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2706