2726

یعنی باردار نیستین

اما مشکوکه شاید زود انجام دادین و دوباره هفته های بعد تکرارکن

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی باردار نیستین اما مشکوکه شاید زود انجام دادین و دوباره هفته های بعد تکرارکن

یک هفته تا ده روز مونده به پریودی از دادم و بی بی مثبت بود 

خدای من شکرت💟💚💜💞💝💚💜💞💚💜💞💜💜💞💚
خيلي زود رفتي  مت ٤ روز مونده به پري عجله داشتم رفتم ازمايش ٩ بود گفتن مشكوكه

بی بی چی من نوک سینه هام حساست من ۱۰ روز مونده به پری رفتم گفت مثبته 

بی بی چی من نوک سینه هام حساست من ۱۰ روز مونده به پری رفتم گفت مثبته 

مارک بیبی چکت چی بود؟ 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
مارک بیبی چکت چی بود؟ 

نمیدونم شوهرم میگه بی بی چک های توی بازارو قبول ندارم از نوار هایی که داخل ازمایشگاه استفاده میکنن میاره برام 

نمیدونم شوهرم میگه بی بی چک های توی بازارو قبول ندارم از نوار هایی که داخل ازمایشگاه استفاده میکنن م ...

پس ب خاطر همون نشون داده 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
پس ب خاطر همون نشون داده 

اونم توی ادرار نه ها خونمو گرفت نوارو انداخت داخلش دوتا خط ظاهر شد بعد برا عدد بتا گذاشت داخل دستگاه و ۶.۵ بود 

2706