2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله دکتر بهتون متفورمین میده

من از هفته ۳۳ تا ۳۶ متفورمین خوردم

بعد زایمان قندم برگشت پایین

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
شما چند بودی؟ 

هفته ۲۸ 

۹۴ بودم

هفته ۳۳ 

شدم ۱۰۴ که دیگه  قرص  خوردم.

ولی بعد زایمان همون ۷۰ شدم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
حدود هشت ساعت

۸ ساعت کمه.منم برای بارداری قبلی همین اتفاق برام افتاد گفتن دیابت بارداری هست ولی من چون ساعتش رو گفته بودن رعایت نکرده بودم مطمئن بودم اینجوری نیست.ساعت ناشتا بودنم رو طبق گفته خودشون ۱۲ ساعت رعایت کردم.قندم نرمال بود

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
اگه تازه باردار شديد كه الان ديابت باردارى نميگيريد. آزمايش ديابت باردارى توى ماه هفتم هست اكه اشتبا ...

۱۰۸ بالاس.زیر ۱۰۰ مهمه

اگه باردار نبود خب زیاد مهم  نبود

ولی بارداره

2706