2733
2734
عنوان

تپلا بیاید بگم چطوری لاغر شدم

11759 بازدید | 80 پست

ماجرای لاغری من از اون جایی شروع شد که هرکی منو میدید فکر میکرد من حامله ام در صورتیکه بنده مجرد بودم

گذشت و گذشت تا ما ازدواج کردیم و شکممون  همونطوری موند

چند ماه بعد عروسیم قصد نی نی دار شدن داشتیم که رفتم سونو فولیکول دکتر فرمودند که تخمدان پلی کیستیک داری و حالا حالا ها باید قرص بخوری و بعدشم هی رفتم دکتر هی قرص خوردم و هی گریه کردم ولی فایده نداشت

تا اینکه تصمیم گرفتم لاغر بشم و اینطوری بود که بنده رژیم رو شروع کردم و مانکن شدم

حالا اگه میخواید بیشتر بدونید هی باید بگید خب بگو خب بگو تا بگم    

خب بگو 

بگوووو

بگووو 

خبببب 

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه میخای کمک کنی بگو دیگه خب خب نمیخاد

خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.                                                                               رِبِّ لاتَذَرنی فرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثین‌

مد جدید؟یعنی چی اررش قائل بشید برای کسایی که میان تو تاپیکتون

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2738

گزارش زدم بای

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2706