2733
2739

بچه ها من جلسه قبل سره یه کلاسی خیلی فکرم بهم ریخته بود.هرچی استاد درس میداد متوجه میشدم ولی نه جوری که خودم بشینم حل کنم  تند تند مینوشتم که بعدا رفتم خونه بخونم خودم.بعد همینجوری که فکرم خیلی درگیر بود یهو گفت خانوم شما فلان سوالو بخون جوابشو بگو.بعد من اول که اومدم بخونم رقمشو اشتباه خوندم بعد زود درستش کردم   همه خندیدن.بعد استاده با کنایه گفت هه .مطمئنی اومدی حسابداری؟خب  عقده ای مگه تا حالا برا خودت پیش نیومده یه رقمی رو اشتباه بخونی؟😒این استاده کلاا اینجوریه آدم خراب کنه.هرجلسه چند نفرو ضایع میکنه.بعد که کامل هول شده بودم گفت خب حالا بگو جوابشو.بعد گفتم استاد من ذهنم بهم ریخته الان میشه بعدیشو بگم؟گفت باشه.سوال بعدیش شد گفت خب بخون.بعد خوندم جوابشو بلد نبودم گفتم استاد نمیدونم.گفت یعنی ما اینهمه اینجا درس دادیم تو هیجی نفهمیدی؟سرشم به نشونه تاسف تکون داد.کفتم چرا ولی ذهنم درگیره باید برم خونه یه دور دگ خودم بخونم.بعد بقیه هم میخندیدن ریز ریز.یعنی اینکه یکی یه جلسه یه درسی رو بلد نیست یا اشتباه میگه انقدر خنده داره و جالبه؟😒بعد خب من ترم اولم عادت ندارم به این چیزا😢

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
دانشگاهه يا مهد كوزك

نمیدونم والا منم میخواستم بپرسم همونجا ازشون.خب که چی اخه؟من فکر میکردم تو دانشگاه دگ همه بزرگ شده باشن.

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی ... یادش بخیر ...☺️

ربطی ب عقده ای بودن نداره  دوستم ... کلا جو دانشگاه  با جو مدرسه متفاوت ... انتظاری ک از دوستای مدرسه تون دارید ، باید خیلی متفاوت باشه از توقع تون از دوستای دانشگاه تون

یا حتی معلم هاتون  و اساتید ... استاد توقع ش بالاست از دانشجوش

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728

بچه های بیشعور 

ایشالا سر کلاس اونیکه بیشتر خندیده اسهال بشه تق و پوق تا در دشویی بدوئه

ایشالا بند تنبون استاد سر کلاس ببره

ایشالا دختره گیس بریده صب یادش بره یه چششو ریمل بزنه

بکوووبمممم سینه براشوووننن

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
آخی ... یادش بخیر ...☺️ ربطی ب عقده ای بودن نداره  دوستم ... کلا جو دانشگاه  با جو مدرسه ...

عقده این دگ.دوست دارن یکیو مسخره کنن.انتظار خاصی ندارم ازشون.ولی خب واااقعا چیز خنده داریه؟

ترم اول مارم خیلی اذیت کردن  عین مدرسه درس میپرسیدن اول ساعت  طرف همون موقع ک درس میداد ...

خاک تو سرشون.این استاده خیلی آدم خراب کنه.همش دوست داره ضایع کنه عتیقه 😒

2738
ترم اولی ان هنوز فک میکنن مدرسه است ترم های بالاتر خوب میشن استادا هم مثل بچه دبستانیا با ورودی جدید ...

اخه خب من ترم اولم.خیلیاشون هستن ترمای بالاترن 

بیخیال بابا برای هممون از این اتفاقا افتادا. بهش فکر نکن دیگه. 

از 3 روز پیش فکرم درگیره.میخوام بخونم این هفته برم آبروی ریخته شدمو جمع کنم 😀

بخون عزیزم ولی دیگه بهش فکر نکن. این نیز بگذرد دوستم

اره راست میگی❤مرسی که وقت گذاشتی 😘😘😘😘