2726

یه سوال داشتم،ازکجاشروع کردین تحقیقاتتون رو؟یعنی اولینشون همون پایان نامه بود وازروی اون مقاله دادین؟واینک برای دکترا که میگن باید مدرک زبان داشته باشیم شمامدرکتونو. کی گرفتین؟اخ شنیدم تا تاریخ خاصی اعتبار داره

منم دنبالشم

فهمیدی به منم بگو

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...

من اولین مقالمو توی ارشد دادم. مدرک زبان دو سال اعتبار داره و قبل قبولرشدن توی دکترا باید مدرک داشته باشید وگرنه نمیتونید امتحان دکترا بدید

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با ارشد جایی میشه درس داد؟

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2728
من اولین مقالمو توی ارشد دادم. مدرک زبان دو سال اعتبار داره و قبل قبولرشدن توی دکترا باید مدرک داشته ...

امتحانشو که میشه داد ولی تو مصاحبه قبول نمیشن

من اولین مقالمو توی ارشد دادم. مدرک زبان دو سال اعتبار داره و قبل قبولرشدن توی دکترا باید مدرک داشته ...

چقدر طول میشکه از صفر مدرک زبان گرفتن؟

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

شما وقتی پروژه‌ی فوق لیسانس یا دکتری را شروع کنی (دانشگاه خوب باشه) استاد یک سوال علمی خوب جلوی شما می‌گذاره.. چندتا مقاله هم معرفی می‌کنه که اون‌ها را بخونید. بعد شما باید یک قسمت از اون سوال را جواب بدی و در ادامه‌ی کارهایی که محققان دیگه کردند اون کارو ادامه بدید. 

بر فرض مثال اگر من رشته‌ام متالورژی هست و محققان ویسکوزیتی ماده‌ای از نوع فلان را بررسی کردند من سعی می‌کنم همون کار را برای ماده‌ای متفاوت که تحقیقات براش انجام نشده ولی در صنعت پر کاربرد هست انجام بدم. پروژه شروع می‌شه و مثلا به یک نتایج اولیه می‌رسه و نتایج را چاپ می‌کنید.
ولی معمولا کار اونجا تموم نمیشه. هر شاخه‌ی تحقیقاتی هزار و یک جنبه داره. در شروع کار دانشجو یا حتی کسی که دکتریش تموم شده خیلی خوب نمی‌تونه سوالات جدید تعریف کنه. سعی می‌کنه در ادامه‌ی همون مقالات دکتری کار کنه. به مرور زمان با خواندن مقالات بقیه و شرکت در کنفرانس‌های علمی ایده می‌گیره و شاید بتونه شاخه‌ی علمی خودش را گسترش بده و تحقیقات تازه بکنه.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

من دکتری تازه مجاز شدم.

مدرک زبان واسه وزارت بهداشت حتما قبل از کنکور میخواد

واسه وزارت علوم تا قبل از امتحان جامع علوم پایه باید مدرک زبان رو تحویل آموزش بدی عزیزم.

چه رشته ای هستی؟؟؟

آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟ 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔3 بار تعلیق کاربریم کردید.آخه به کدامین گناه؟؟؟😔😔کاش.............................. باز یه چی بگم باز هنوز نیومده تعلیق میکنید باز.😔😔😔😔😔😔                 لطفا دیگه یکم مراعات کنید.😚😚😚😚😚

اابرای ازمون دکترا مدرک لازمه؟من فک کردم برای زمان دفاعه

مدیریت

پس احتیاجی نیس مدرک زبان الان داشته باشی.

میتونی بعد از قبولی دکتری هم تا قبل از امتحان جامع مدرک رو ارائه بدی.

آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟ 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔3 بار تعلیق کاربریم کردید.آخه به کدامین گناه؟؟؟😔😔کاش.............................. باز یه چی بگم باز هنوز نیومده تعلیق میکنید باز.😔😔😔😔😔😔                 لطفا دیگه یکم مراعات کنید.😚😚😚😚😚
پس احتیاجی نیس مدرک زبان الان داشته باشی. میتونی بعد از قبولی دکتری هم تا قبل از امتحان جامع مدرک ر ...

امتحان جامع چیه؟مگه یه کنکور واس دکترانیست؟امتحان جامع کی هست؟

یعنی بایدازاستاد پرسید؟

اول استاد راهنمایی می‌کنه. کامل هم نمی‌گه ولی شما رو به طرف موضوع هدایت می‌کنه و منابعی برای مطالعه معرفی می‌کنه. تا بعد کم کم آدم خودش راه می‌افته. 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2706