2733
2734
عنوان

داستان من و دوست پسرم+کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 13095 بازدید | 157 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها شماها چه جوری میرفتید بیرون با دوس پسراتون؟  من دوست پسر نداشتم از همین دیدن کسی میت ...

من یه بار پیچوندم به بهونه باشگاه با دوست پسرم رفتم بیرون بعد یکی دو ساعت دست تو دست پسره با هم وارد کوچه باشگاه شدیم خدااااا رحم کرد بهم من سره کوچه دگ ازش جدا شدم.رفتم یه خورده جلو تر دیدم بابام داره با ماشین میاد جلوم😐هیجی دگ فهمید باشگاه نبودم.بعد اون هربار اسم دوست پسر میاد جیغ میزنم😂😐البته قبل اونم چند بار رفته بودم ولی اون آخرین بار بود 😀

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
احساس میکنم پسره ساده اس و دوستت داره .گناه دار .کاش زودتر بهم میزدی .خودت دوسش داری 

راستش بیش تر از اینکه دوسش داشته باشم دلم به حالش میسوزه.میگن دنیا برگشت داره.میترسم عین این بی محلیا و ترک کردنش سر خودمم بیاد

2731
خوب پسره خودشم وضعش زیاد بد نیس.یکم خونوادش سطحشون پایینه.بعدم خونوادش خیلی سنتی شدیدن.طرف ما خیلی ا ...

عزيزم شما كه به اپن مايندو لاكچري هستي خيييييلي بيجا كردي كه چارسال با ي ادم مثه عروسكي رفتار كردي اونموقع بچه بودي الان كه دركت بالاتر رفته بهش رك و راست بگو نميخوامت بهانه هم نياد بگو دلمو زدي من كيس هاي بهتري دارم وسلام

خودتو دوس داشته باش از تو فقط یدونه هست✨🤍
پسرا دلشون دریاست عزیزم نگران اون نباش میره سراغ یکی دیگه 

اینجوری نگو .پسرها هم دل دارن .ضربه بخوره دلش بشکنه .چی 

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   

دلم سوخت

فرزندم،دلبندم، عزیزتر از جانم از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم... امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آغوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها و سالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم... شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...! این روزها فهمیدم باید از تک تک لحظه هایم لذت ببرم
2738

اصلا تو دوسش داری؟!؟!

ببین من دوس پسرمو بخاطر اینه که میدونستم به درد ازدواجم نمیخوره از نظر خانوادم باهاش بهم زدم کلی هم عاشق هم بودیم چیزی که میدونی صلاحت و عاقلانه انجام بده

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
خوب از کجا معلوم اخلاق این پسره بعد ازدواج عوض نشه؟

ووووووااااااا 

عزیزم این چ طرز فکریه 

پسره دوستت داره

معلومه دوسش نداره و برای سرگرمی بودی باهاش اما دل نشکون ک تاوان داره 

خوب از کجا معلوم اخلاق این پسره بعد ازدواج عوض نشه؟

خب از کجا معلوم باهرکس ازدواج کنی این اتفاق نیوفته؟

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
لایکم کنید تاپیک رو گم نکنم  اگه از هر لحاظ خوبه خب برای بهش رسیدن تلاش کن  ادم خوب کمه ...

بابام اصلا ادمی نیست که مجبور به ازدواجم کنه.ولی خودش کیسارو رد میکنه یا انتخاب.بابامو میشناسم.قبلا واسه آبجیم کلی کیس رد کرد و گفت حق ندارن پاشونو این دور وبر بزارن.کلی کیسای خوب خونواده دار با شخصیت رد کرده بود

2706