2733
2734
عنوان

سیاهدانه وعسلوچجوری میخورید؟؟؟

222 بازدید | 20 پست

اصولاباید چجوری خوردش؟؟

هرکی یچیزمیگه 

من اسیابش نمیکنم نیمکوبشم نمیکنم همون خودشو  یه قاشق چایخوری میریزم رویه قاشق عسل میخورمش😕

ایششششش😒                                      

باقاشف

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دو روش :  یا سیاهدونه اسیاب نشدرو در حد ۲۱ عدد میریزی تو دهنت می جویی حسابی تا له له بشن بعد عسلم می خوری یه قاشق و بازم می جویی قورت میدی 

یا اینکه اسیاب میکنی حدود صد گرم و با سیصد گرم عسل خوب قاطی میکنی و خوب هم میزنی میزاری جای تاریک مثلا تو کابینت که نور نخوره اصلن. و روزی دو قاشق چایی خوری می خوری 

بهترین وقتم ناشتا و قبل از خواب هست 

یه قاشق چایی خوری قبل از خواب  و یه قاشق چایخوری ناشتا 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738
من حدودا 14 تادوته اش رو میریختم روی یه قاشق چای خوری عسل وبعد میجویدم اش دکتر طب سنتی بهم گفته بود& ...

یعنی منکه نمیکوبمش هیچ تاثیری نداره؟؟

ایششششش😒                                      
دو روش :  یا سیاهدونه اسیاب نشدرو در حد ۲۱ عدد میریزی تو دهنت می جویی حسابی تا له له بشن بعد عس ...

یعنی روشی که من میخورم درست نیست؟

ایششششش😒                                      

من. دوسين ميخوردم اصلا نميتونستم بدم بره پايين با قاشق ميذاشتم دهنم مثله قرص با آب ميدادم ميرفت پايين

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
نمیدونم من که اصلا نمی کوبم فقط دونه هاش رو زیر دندون میجویدم 

اخه تلخیش درمیاد 

ایششششش😒                                      
من. دوسين ميخوردم اصلا نميتونستم بدم بره پايين با قاشق ميذاشتم دهنم مثله قرص با آب ميدادم ميرفت پايي ...

این روشی که من میخورم اصلااذیت نمیشم مزشم نمیفهمم

ایششششش😒                                      
2706