2726
عنوان

کاش ورود آقایون ممنوع بود😡😡

775 بازدید | 82 پست

بچه‌ها این آقایون تو سایت زنونه چیکار میکنن؟ همش هم ب آدم درخاست دوستی میدن

حالا زیاد بودن من رد کردم ولی اینو نگاه آخه

صادقه دیروز تاپیک زده بود از زن‌ها بدم میاد طلاق گرفتم فلان

تو همون تاپیک ب ی خانومی درخواست دوستی داد

الان ب منم داده

کاش میشد جلوشونو گرفت

براش گزارش بزنم اکانتش بسته میشه؟

❤️🧡💛💚💙💜💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چیز مهمی نی رد کن تمام

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤

الان میریزن سرت😐

کارشون همینه والا فک میکنی واسه چی ریختن تو سایت ماشالله تو همه تاپیکام ک آنلاینن

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

درخواست کسایی رو ک نمی شناسید  رو معلق بذارید

دیگه نمی تونن پیغام بدن

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
قبول کن درخواستشونو یکم سرکارشون بزار بخند

😡😡😡😡با دسته جاروبرقی نزنمتا

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2706