2726

و از دوران عقدم رابطه داشتیم 

شهریور پارسال عروسی کردم دلم بچه میخواد 

شوهرم توبیمارستان کارمیکنه 

زوده ینی؟

باردارنیستم🙂خدایامحتاجم به چیزی به اسم معجزه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

.

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

من دوس دارم حداقل از ازدواجم ۴سال بگذره بعد بچه بیارم

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

اگه شرایط روحی و اقتصادی و جسمی مساعدی داری چرا که نه؟!😃😃😃

ولی اگه نه پس بیخیال😕

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔

زود و دیرش رو خودت باید بفهمی که با توجه به اینکه میگی دلت بچه میخواد شاید وقتشه

فقط بدون بچه خییییییلی مسئولیت و دردسر داره.خیلی شیرینه ها ولی حسابی وقتت رو میگیره

من خودم جای شما بودم حالا حالاها به بچه فکر تمیکردم

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
چرا

چون دوس دارم بیشتر وقتم باشوهرم بگذره خوشمانو بگذرونیم بعد

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2706