2733
2734
عنوان

اوضاع خونمون یهویی +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2344 بازدید | 109 پست
🤣🤣🤣🤣🤣بخدا تاالان هزارتا نقشه واسش کشیدم دنیابیاد اینکارومیکنم اونکارومیکنم میدونم دنیا بیاد میگ ...

اووووو هنوز اول بارداریته ماه آخر میگی وای خدایا زودتربه دنیا بیاد،وقتی میاد میگی خدایا میشه دوباره بره سرجاش🤣🤣

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
وای که الان استراحت کن که بعدا حسرت میخوری از بس که شلوغ کاری دارن مخصوصا اگه دوتا باشن 

وگرنه من گفتم دوتا همزمان میخوام شیر به شیر😋😋😋

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای وای ینی میشه منم زووود نینیم بدنیا بیاد اینجوری خونه م پرسروصداباشه😍😍😍😍

انشالله به سلامتی نی نی تو بغل میکنی عزیزم امضات اشکمو در اورد خدا واست نگهش داره گلم❤❤❤

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  
2731
اووووو هنوز اول بارداریته ماه آخر میگی وای خدایا زودتربه دنیا بیاد،وقتی میاد میگی خدایا میشه دوباره ...

😂😂😂😂😂😂خدایی همه اینو میگن

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2738
چطوری پاک شد؟برا ما بازنمیکنه😲

الان رفتم توش یهو صفه سیا شد اومدم بیرون رفتم منو دیدم نی.

گروه لباسم ای خداااا کاش شمارشو سیومیکردممم

خدارو میشه توجمله"عجب شانسی اوردم"حس کرد.خداکنه ماهم همیشه شانس بیاریم.یه صلوات لطفا😘
انشالله به سلامتی نی نی تو بغل میکنی عزیزم امضات اشکمو در اورد خدا واست نگهش داره گلم❤❤❤

مرسی عزیزدلممممم فدات شممم بخدا تا باردارشدم مردمو زنده شدم افسرده ناراحت خدایهوو معجزه کرد قربونش برم

افتادگی رحم گرفتم میگن باید درش بیارن بی فایدس

اخههههه چجوری اینطورشده؟؟؟

2706