2737
2734
عنوان

مادرشوهرم خسته ام کردچیکارکنم اه

432 بازدید | 29 پست

جرات ندارم بگم برادخترم میخواچیکارکنم سریع میگه فلان جاریتم میخوااینکاروکنه مثلامیگم دخترموبشوهرنمیدم میخوابفرستمش خارج میخنده ونمیزاره حرفم تموم بسه میگع اره والازهرام همش میگه میخوادخترموبفرستم بشه دکتر...

یا اینکه من طلاهمو پارسال فروختم حالا هی میره رومخم میگه جاری جدیدم حدیث رفته ۶تا النگوخریده زرنگه فلانه .تو دیگه نمیتونی بخری

یا حدیث دخترشوخ طبهی سرحال بهم میگه قربونت برم .قربون صدقه پسرم میرهذ

بعداین حدیث تازه عقدکرده جاری جدیدمه 

مادرشوهرم صلواتیم کرد اینقد تعریفشو‌میکنه

انوقت من خواهرزادشم .کاریش ندارم فقط لبخند میزنم وتاییدمیکنم حرفشو بنظرتون رفتارم درسته 

من خونه خودم شهردیگه ایی و واسه زایمانم امدم ک پیش مامانم باشم حالا این جن روز موندم پیش خالم ولی اینقدحرف میزنه وتعریف میکنه خستع ام کرده مراعاتمم نمیکنه بهم کارسنگینم میده

ازشانس من یه داداش عوضی دارم با مامان وبابام دعواش شده واوضاع خونه خودمون اشقته مامانم میگه فعلابمون پیش خالت تا داداشت اروم بشه 

منم ازبدبختیم موندم تواین روستا سرد با اب وهوا یخ ومادرشوهر مریض و حرف حرفو .خستع ام کرده

شوهرمم برگشت شهرمون سرکار

فاصله خونه خودم تا خونه مامان ومادرسوهرم۱۰۰۰کیلومتره

همش پز این جاریمومیده ازخانوادش تعریف میکنه ازخودش

اخه این جاریم هم خیلی سروزبون داره وهمه روجذب خودش کرده ولی من ارومم وکاری ندارم باهاشون....

خدایا تمام مادرشوهرا رو له بفرما...الهی آمین

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دل منم بدجور خون از مادرشوهرم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2731
2738

منکه مادرشوهرم و خواهر شوهرم شستم گذاشتم کنار تمام حرفهای دلمو زدم راحت شدم.بمیرن راحت شم

من مادرشوهرم و ۲تا از خواهرشوهرام رو سپردم به حضرت ابوالفضل و فقط میخوام که جوابه کاراشون رو خدا خودش بده،اصلا دلم باهاشون صاف نمیشه تا آاااااااخره عمرم 

گروه زرد،،قد ۱۵۷،،،،وزن اولیه ۷۷   ،،، وزن هدف ۶۰  ،،تاریخ  شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳
راس میگن خاله مادرشوهر خوبی نمیشه عزیزم حالا که مجبوری اونجا باشی سعی کن یا بی تفاوت باشی یا جواب ب ...

ازروب رومهربون باهام ولی تیکه خودشم میندازه 

نمیتونم برگردم شوهرم بهش مرخصی نمیدن

خدایا تمام مادرشوهرا رو له بفرما...الهی آمین

ب جز مادر شوهر من...و البته مادرای خودمون ک مادر سوهر هستن...با بقیه کاری ندارم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

یکی دوبار وقتی درباره اون حرف  میزنه توجه نکن...ی جوری کن ک بفهنه بابا بس کن ب من چه....جواب خیلی حرفاشو نده ....زیادم‌نمون اونجا ده روز موندی کمی خوب شدی بلند شو برو خونت....والا مادر من حدود ۵ روز میرفت ب خواهرم سر میزد سزارینم بود خواهرم....

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2706