2737
2739
عنوان

کمک واقعا😭😭😭😭😭😭😭😭😭

312 بازدید | 15 پست

من پریشب یکم ترشح قهوه ای ازم اومد بیرون و فرداش خونریزی داشتم تنبلی تخمدان هم دارم و پریودم نامنظمه ایا این میتونه واس حاملگی باشه خونریزی گاهی قطع میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پریود نامنظم پریودی هست که یه بار ۲۰ روز پریود بشی یه بار ۳۰ روز یه بار ۴۰ روز اینطور هستین شما?

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2728
این علائم واس تیروئیده یعنی از نگرانی حاملگی بیام بیرون؟😭😭

وقتي خون ريزي كني اره عزيزم تا اونجايي كه ميدونم اگه لكه بيني باشه شايد برايه لقاح باشه ولي خون ريزي با درد تيروئيده البته بودن كسايي كه با وجود خون ريزي حامله شدن

2738
اره دیگ یه بار ۳ماه نشدم یه بار ۱ماه ۱۱روز شدم و کلن نامنظم

تحت درمان نیستی ?تنبلی با قرص خوب میشه ورزش خودش کمک خیلی بزرگی هست ورزش کن معجزه رو ببین قاتل تخمدان پلی کیستیک هستش لاغر کردن حتی اگه چاق نباشی 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
تحت درمان نیستی ?تنبلی با قرص خوب میشه ورزش خودش کمک خیلی بزرگی هست ورزش کن معجزه رو ببین قاتل تخمدا ...

فک کنم از شدت لاغری بعد بیبی چک گزاشتم منفی بود یه بارم کان کار نکزد 

عكسي نيمده ولي منم اينجور شدم قبلا عزيز دلم

ببین عشقم من یه ۱۹فروردین سرگیجه و تهوع گرفتم و معده درد معده دردم با قرص خوب شد ولی سرگیجم مونده دکتر میگع فشار گوشت بهم خورده بعد که این اتفاق افتاد بیبی گزاشتم چند بار منفی بود و اینک خونریزی و اینا نگرانم کرد با اون سرگیجه حامله نیستم پس اینا واس تنبلی و اینجور چیزاس؟😭😭

2706