2733
2734

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی

در این کانال سعی داریم مطالب مفید و درست در زمینه تغذیه سالم در اختیار شما خوبان قرار دهیم.

از این که با ما همراهید سپاس گزاریم.

در ضمن

برای دریافت انواع رژیم‌های کاهش وزن ، افزایش وزن  ، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، کبد چرب و بیماری‌های گوارشی، تنبلی تخمدان، تخمدان پلی کیستیک و  ...  به آیدی زیر پیام دهید.

Drzahrab@

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی بامجوز تخصصی ورسمی از دانشگاه شهیدبهشتی

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

باشه عزیزم مرسی

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره عزیز ممنون میشم عکسش بزارین

قیمتش هشتاد هزار تومنه

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2731

گفت معجون چاقیه.

اسمش رو نمیدونم چیه.

از عطاری خرید.

خود عطاری درست کرده.

شوهرم گفت چند سال پیشم ازش خریدم 17کیلو با همین ی شیش اضافه کردم.و چاقیم ماندگار بوده.

الان ی هفته خورده دو کیلو اضاف کرده

کنجد هم توشه.

2738
talla خانوم اون عطاری سفارش نمی گیره؟؟میشه از شوهرتون بپرسین!!

نمیدونم.شوهرم الان خونه نیست،

شما کدوم شهری

talla خانوم اون عطاری سفارش نمی گیره؟؟میشه از شوهرتون بپرسین!!

وقتی اومد خونه میپرسم

2706