2737
2734
عوض شرمندگي و خجالت كشيد نته؟ افتخار داره خواهرت با جووان هاي مردم اين كاراي كثيفو ميكنه انشالله سزا ...

عزیزم دهنتو ببند

گفتم خاهرم نامردی کرد

پس ممنون میشم درست بخونی و بعد دهنتو باز کنی

❤️🧡💛💚💙💜💖
عوض شرمندگي و خجالت كشيد نته؟ افتخار داره خواهرت با جووان هاي مردم اين كاراي كثيفو ميكنه انشالله سزا ...

منم با خاهرم ارتباطمو قطع کردم بخاطر همین کاراش

و دقیقا امیدوارم بدترینش سرش بیاد

ولی دهنتو ببند ممنون

❤️🧡💛💚💙💜💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه ناراحت نمیشی میشه بپرسم چ اتفاقی افتاد ک کابوس و گریه برات ب همراه آورد؟

لطف كن جلوي خواهرتو بگير هركسي دعايي ببنده خدا يك چيز ارزشمند زندگيشو ازش ميگيره من هم براي فاميلمون رفتم خودم گرفتار دام اين شياد شدم و فقط اينو بدون كه ميخواست خيلي كار كثيفي براش انجام بدم و منو تا پاي طلاق برد 

لطف كن جلوي خواهرتو بگير هركسي دعايي ببنده خدا يك چيز ارزشمند زندگيشو ازش ميگيره من هم براي فاميلمون ...

من کاری ازم برنمیاد

الانم افتاده رو زندگی ی نفر دیگه ک مجرده ولی قطعا ی دوس دختر داره

چون ماشینش پورش هست این آویزون شده و انواع و اقسام دعاها رو داره برای بدبخت مینویسه

❤️🧡💛💚💙💜💖
2728
منم با خاهرم ارتباطمو قطع کردم بخاطر همین کاراش و دقیقا امیدوارم بدترینش سرش بیاد ولی دهنتو ببند م ...

دهنمو ميبندم ولي كسي با زندگي و روان همسرم و عشقم و پاره تنم بازي كرد با من و خانوا م و ابروم بازي كرد و ناراحت ميشم ميشنوم كسي بخواد اينكارو بكنه اين ادم ها به مرور قلبشون سنگين ميشه ممكنه براي زندگي عزيز تريناشونم ببندن و متوسل به اين كار بشن

دهنمو ميبندم ولي كسي با زندگي و روان همسرم و عشقم و پاره تنم بازي كرد با من و خانوا م و ابروم بازي ك ...

ایشالا ک براش پیش بیاد و یکی بیاد زندگیشو خراب کنه

اتفاقا با اون مرده ک دوست بود زن مرده فهمید رفت دعا گرفت و دهنشو سرویس کرد

ببخشید ی لحظه قاطی کردم چون من کاری نکردم نظرت رو خوندم عصبانی شدم💋

❤️🧡💛💚💙💜💖
ایشالا ک براش پیش بیاد و یکی بیاد زندگیشو خراب کنه اتفاقا با اون مرده ک دوست بود زن مرده فهمید رفت ...

عزيزم شما ببخش منو من امروز علاوه بر اينكه پريودم ولي دير خوندم پيام هاي بعديتو و خيلي عصبي بودم درست نخوندم باورت نميشه بد ترين كابوس زندگيمه اين جريان و همش تپش قلب ميگيرم و به شدت عصبي ميشم . دعا ميكنم خواهرت هم انقدر به اگاهي برسه كه سراغ اين مسايل نره و تاوان سختي نده بابتش و زود مسيرش  رو تغير بده بايد فقط براشون دعاكنيم

2738
تو فال معتبر نیس ..شما باید از حالات خودتون بفهمین یا برین پیش سیدبراتون سر کتاب باز کنه یا تابوت دع ...

نشانه های جادو چیه 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 
والاخودمم دقیق نمیدونم. چنتاسیددعانویس بهم گفتن بایدبری پیش کسی که موکل داره طلسمتوباطل کنی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6401753/روز-سوم-باطل-السحر-و-معجزه-قران-و-حال-من

عزیزم‌این‌تاپیک بخون‌چ‌کسایی طلسم داشتن و باطل شدن..با سوره بقره و نماز باطل سحر حضرت فاطمه تا ۷ شب بخونی یا ۱۴شب..تو نت بزنی هست کلا تو تاپیک ببین از کاربرای که انجام دادم..از مرجانامنم بپرس

@مرجانامنم    

از این‌عزیز بپرس گلم..

ولی تا ۴۵ روز سوره بقره پخش کن نه یه وقتی نصف نیمه رهاش کنیااا ‌ک طلسمت قوی تر میشه..ممکن‌حالت بدبشه حالت تهوع سردرد ک اینا مال طلسمت و باطل میشه نگران نباش..سوره بقره پخش کن اگر‌میتونی خودت بخونی عالیه صوت تندخوانیشو دانلود کن برات راحت میشه بخدا..خوب سوره بقره تا ۴۵ روز..نماز باطل سحر حضرت زهرا همش دو رکعت..و سوم‌حرز امام‌جواد بزن برو سایت موسسه اعظم ببین سفارش بده گلم‌معتبره قبلش باید نماز بخونی دو رکعت بعد ببندی به بازوت خودش کامل توضبح داده گلم

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
2706