2737
2734
عنوان

ازشوهرم اصرار و ازمن انکار

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 45 پست
هر چند روز یبار زنگ بزن مهد، حالو احوال پسرتو از مربیشون بپرسو تاکید کن که حتما هواشو داشته باشنو تو ...

ببخشید عزیزم اگه یه بچه ای کار بد کنه رفتار مربی چه جوری باهاش؟؟

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید بهش یاد بدیم که سلام بکنه ولی اینکه اگه این کار رو یادش رفت بگیم ضعف داره درست نیست یا به خاطرش ...

به نظر خودم بزرگتر بشه خوب میشه ولی از بس شوهرم بهش گیر میده دیگه کلافه شدم یه مهمونی میخوایم بریم از آماده شدنمون رومخ بچه راه میره تا برسیم به مهمونی که بایدسلام کنی آخرش هم بچم سلام نمیکنه🤣🤣 گفتم بفرستم شاید دست از سر من و بچم برداره البته خواهرم همینطور بود الان خودش خوب شد

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
2728
تذکر میدن بهش که دیگه تکرارش نکنن

ممنون عزیزم 

اگه بازم تکرار کرد چی ؟؟ببخشید هی میپرسم

کجاش خوبه .یکیش دوسالو سه ماهه ..یکیش ۵ ماهه .

منم یکیش سه سال یکیش ۹ ماه

خوبه باهم رفیق میشن اشگال نداره دهن ما سرویس میشه🤣🤣

به نظر خودم بزرگتر بشه خوب میشه ولی از بس شوهرم بهش گیر میده دیگه کلافه شدم یه مهمونی میخوایم بریم ا ...

مهد که براش خوبه. ولی یک وقت از یک مشاور بگیر.. برید اونجا و رفتارها و حساسیت ها رو بگید. بگذار مشاور به همسرت بگه این کاراش خیلی تاثیر مخربی داره. حدس می‌زنم روش تاثیر بگذاره. زنگ بزن وقت بگیر و نگو به خاطر اصلاح رفتار تو می‌خواهیم بریم. بگو برای اینکه بهترین تربیت را بکنیم. 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2738

بچه خواهر من میره و عالی بود براش

البته بیشتر ما مشکل زبان داشتیم

هرچی زودتر بره بهتره

تازه الان یاد میگیره کنار میاد

مربی مهد ک دیوونه نیست بخواد ازارش بده

خودش یاد میگیره دفاع کردن از خودش رو

خود ماها هم همینطوری  بزرگ‌شدمی دیکه 

یادم تورو فراموش..
منم یکیش سه سال یکیش ۹ ماه خوبه باهم رفیق میشن اشگال نداره دهن ما سرویس میشه🤣🤣

دیگ بریدم بخدا ..خیلی خسته میشم .دست تنها با دوتا بچه کوچیک روزم بدون گریه نمیگذره ..

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  

وای من یسری رفتم بچه خاهرشوهرمو سر راهم از مدرسه بیارم پسر کلاس اولی نیم وجبی با دوستاش بود گف هلو بیا برو تو گلو فرار کرد و هرهر میخندیدن با دوستاش

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
مهد که براش خوبه. ولی یک وقت از یک مشاور بگیر.. برید اونجا و رفتارها و حساسیت ها رو بگید. بگذار مشاو ...

والله تاثیر خیلی داره به بچم بی ادب میشگه بچم گریش در میاد میگه من بی ادب نیستم

دیگ بریدم بخدا ..خیلی خسته میشم .دست تنها با دوتا بچه کوچیک روزم بدون گریه نمیگذره ..

منم خیلی عصبی میشم شوهرم میگه اینطوری خودتم استراحت میکنی یکم ولی در واقع بچه بزرگم کاری نداره کوچیکه دهنمو سرویس کرده

2706