2737
2734
عنوان

خودکشی پدر شوهر 🤔🤔😲😲

3016 بازدید | 72 پست

تاپیک قبل رو بخونید . من با شوهرم قهرم و اومدم خونه مامانم‌ . مامان و بابای شوهرم و خواهراش رو هم مسدود کردم چون حوصله ی حرف زدن باهاشون رو نداشتم . که بخوان بگن چی شده و چی نشده و خوبی و ......به شوهرم هم گفتم بهشون بگو به من زنگ نزنن . حالا امروز ساعت ۱۰:۵۳ دقیقه پدرشوهر زنگ زده بود به گوشیم و چون مسدود بود گزارش تماسش افتاده بود.منم به شوهرم پیام دادم که بگو به من زنگ نزنه که اونم گفت بابام میخواسته ازت حلالیت بطلبه! 

راسته یا نه؟ 

در ضمن پدرشوهرم از اون آدمای بیکار بود که همش سرش تو واتس اپ هست . از ساعت ۱۱:۰۷ دقیقه تو واتس آپ نبوده

نظر شما چیه؟ 

میخواسته جلب توجه کنه یا واقعا طوری شده؟

💕 دنیام دخترمه 💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

واااااااا،مگه بچست که برا جلب توجه خودکشی کنه؟؟؟؟؟بعدم شوهرت چرا بیاد باباش و خراب کنه پیش شما چرا؟بعد باباهه چرا اینکارو کرده باشه تو این سن و سال بعد زنگ بزنه حلالیت بطلبه؟؟؟یه چیزی این وسط غلطه🧐

🧿

یکی منو اینجوری سرکار گذاشت اخر ک دید فهمیدم گفت ماشینمو با ماشین دوستم عوض کرده بودیم اون جنازش سوخته بود فک کرده بودن منم 

منم تو بیمارستان بستری بودم خانوادم پیدام نمیکردن 

ماشاالله از رو نمیرفت

یکی منو اینجوری سرکار گذاشت اخر ک دید فهمیدم گفت ماشینمو با ماشین دوستم عوض کرده بودیم اون جنازش سوخ ...

ی کم رو میدادی میگفت من کلا مُردم تو داری اشتباه میکنی من الان اینجا نیستم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

❤️🧡💛💚💙💜💖
2706