2410
2553
عنوان

خانمای بارداری که هفته های اولشونه لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 60 پست
طبیعی هستش انگار تخمدان چپت تیر میکشه .بعضی ها هیچی احساس نمیکنن ولی بعضی ها این دردارو دارن با درد ...

بعد اینکه تست بتا مثبت شد رفتم دکتر گفت ممکنه احساس درد داشته باش و طبیعیه ولی چون 3 روزه این درد و فقطم سمت چپ حس میکنم واقعا نگرانم کرده

Biomedical Engineering

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بعد اینکه تست بتا مثبت شد رفتم دکتر گفت ممکنه احساس درد داشته باش و طبیعیه ولی چون 3 روزه این درد و ...

اصلا نگران نباش این دردا چیزی نیست من خودم کلیه هام درد میکرد تخمدان ها کمر حالت تهوع شدید کلا وضعی بود برا خودش ولی بعد از بین میره.استراحت بکن حتما .دکتر میگفت اوایل استراحت کنین بهتره نزدیکی نداشته باشین

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
شمام اینجوری بودی ؟من استرس اینو دارم ک خارج رحمی باشه خدایی نکرده

منم اینجوری بودم ، اگه خارج رحمی بود سریع می افتی رو درد فجیع و‌خونریزی شدید. فکرای منفی نکن، قرار نیس هر چی تو سایت ها نوشته برای شما هم اتفاق بیفته ، زمان مادرهامون اصلن به خارج رحمی و .... فکر نمیکردن . 

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍
منم دقیقا 5هفته 6روزه ....و درد دارم و گفتم طبیعی ...حتی از روز اول کمردرد 

من علائم دیگ مثل تهووع و ترشح زیاد و اینارو ندارم فقط درد سینه و این درد لعنتی

Biomedical Engineering
منم اینجوری بودم ، اگه خارج رحمی بود سریع می افتی رو درد فجیع و‌خونریزی شدید. فکرای منفی نکن، قرار ن ...

اوووف اصلا زمان نمیگزره دلم میخاد زودتر وقت سونوم برسه و خیالم راحتشه

Biomedical Engineering
2714
اوووف اصلا زمان نمیگزره دلم میخاد زودتر وقت سونوم برسه و خیالم راحتشه

از الان به گذشت زمان فکر نکن چون تا پایان بارداری ت که ۹ ماه هس کلافه میشی، از بارداری ت لذت ببر استرس رو از خودت دور کن چون رو نی نی اثر میذاره. 

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍
از الان به گذشت زمان فکر نکن چون تا پایان بارداری ت که ۹ ماه هس کلافه میشی، از بارداری ت لذت ببر است ...

چشم مرسی واقعا ازینکه جوابمو دادید

Biomedical Engineering
من علائم دیگ مثل تهووع و ترشح زیاد و اینارو ندارم فقط درد سینه و این درد لعنتی

منم دقیقا مثل شمام دقیق دقیق اخرین پریم ۲۵اسفندبود..منو ترسوندن واسه خارج از رحم وسمت چپم تخمدانم دردمیکردرفتم هیچیم نبود سونو هم رفتم 

خدایا شکرت که مامان شدم..خدایا خودت صحیح وسالم نگهش دارتابیاد بغلم۲۴فروردین ۹۸
منم دقیقا مثل شمام دقیق دقیق اخرین پریم ۲۵اسفندبود..منو ترسوندن واسه خارج از رحم وسمت چپم تخمدانم در ...

ساک حاملگی دیده شد صدای قلبشو شنیدین?

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2706