2733
2734
عنوان

جراحی بینی + عکس🙂

264 بازدید | 15 پست

بچه ها من از تنها بینی ک خوشم اومد این بود. مدل بینی خودم تقریبا مثل اینه بخورده بهتر. الان ک دنبال جراح مناسب میگشتم این عکسو دیدم خوشم اومد. شما میشناسین دکترشو؟ 

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بينيش قبل عمل چ خوب بوده من نميدونم الكى چرا خودشونو ميسپارن دست جراح

راستش مال منم تقریبا مثل اول اینه یخورده بهتر

ولی دوس دارم عمل کنم چون سرش یخورده گوشتیه

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎
زیر عکسه شماره نوشته که .زنگ بزن بپرس

ن میخام ببینم شاید کسی خودش تجربه داشته باشه

خدایی دماغ اولش مشکل نداشت

سرش گوشتیه از نیم رخ اینجوری نشون میده

مال منم همینه 

2738
واسه من اینقدر ضایعس ،بازم نمیگم عمل

اخه بینی مرکز صورت ادمه 

رو همه ی اجزا تاثیر میذاره

گونه. چشم. لب

اه اه اه چیه همه دنبال دماغ نوک بالان. دماغ اولشوحیف کرده به خدا

نوک بالا نیس زیاد

طبیعیه

دماغت ضایع نیست عزیزم 

بدی فقط کناره هاشو یخورده جمع کنن خیلی شیک میشه 

چون مشکل گوشتی و غضروفی نداری

دماغت ضایع نیست عزیزم  بدی فقط کناره هاشو یخورده جمع کنن خیلی شیک میشه  چون مشکل گوشتی و ...

لطف داری ولی میدونم خیلی بد هست،اما باهاش میسازم

چون واقعا جراحی عوارض داره

بعضی دکترا که کلا میزنن نابود میکنن

2706