2733
2734

از چه سني اين اجازه رو ميدين كه اصلاح صورت ابرو و ازايش كنه

خودتون چند سالگي ديگه اجازه داشتين؟

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

من بعدمحضر عقدرفتم ارایشگاه اولین باربرای اصلاح

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دختر ندارم ولی خودم از ۱۴ سالگی صورتمو اصلاح میکردم مامانم کلا با موهای زائد مخالفه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2738

دوره ی ما ، با دوره اینها  فرق داره واقعا 

ابرو  رو حد تمییز کردن ( حالت دخترونه)   از سن 16 سالگی ببعد شاید ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

وقتی نامزد کردم سیبیل و ابرومو گرفتم خدا شاهده.الان واسه خواهرم عاقل شدن .ولی من دخترم بره دبیرستان خودم پشت لبشو میگیرم.هر وقتم خواست اجازه داره ابروشو دخترونه مرتب کنه

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

من ۱۲ سالگی پشت لب

اول دبیرستان صورتم کامل

سوم دبیرستان ابرو 

پیش دانشگاهی  کلا می رفتم  آرایشگاه 

ابروی پهنی داشتم.

دخترمم  همین روال

خودم دهه هفتادیم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706