2737
2734
عنوان

نی نی یااااار کمک لطفا بیااااا

149 بازدید | 30 پست

لطفا تاپیک میشه یکی بیااااد؟؟؟؟ رو پاک کن

https://www.ninisite.com/profile/forum/CreatedTopics

اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نی نی یار۳@

نی نی یار۵@

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2731
قفله پیجشون 

آهان پس تا باز نشه نمیشه کاری کرد

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738
آهان پس تا باز نشه نمیشه کاری کرد

نههههههه یعنی نی نی یار خودش پیدا میکنه تاپیکمو؟دیگه لارم نیست تاپیک بزنم؟

انقدر ذهنتو درگير كرده

اخه من چطوری پیج تورو گزارش کردم؟اصلا چطوری گزارش میکنن من نمیدونم اصلا😂 که بخوام انجام بدم

2706