2703
2553
عنوان

ت ل گ رام منم حذف شد چی نصب کنم به جاش

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 45 پست
دبروز تا حالا فکر کنم ده نفر همین تاپیکو زدن 

جواب سوالم اگر میتونی بده گلم اگر نه این حرفت به کارم نمیاد

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

صبح پاشدم دیدم مامانم توچشماش اشک جمع شده میگم چیشده؟😲😲میگه هاتگرامم خودبه خودپاک شده😐😐حالاخوبه فقط پروفایلارونگاه میکنه  

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2714

مال منم حذف شده بود دوباره نصب کردم یعنی خودبه خودحذف شده؟من فک کردم همسرم حذف کرده

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
سپر ایمنی رو باید غیر فعال کنی

سپر ایمنی کدومه

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
چطوری کجاس اصلا؟

برید تو فروشگاه پلی ازاونجا قسمت تنظیمات نوشته سپر ایمنی اونجا بایدغیرفعالش کنید چون تل طلایی وهات گرام برنامه مشابه تل اصلی هستش این سپر ایمنی این برنامه هارو مشکل دار میبینه وحذفشون میکنه

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
جواب سوالم اگر میتونی بده گلم اگر نه این حرفت به کارم نمیاد

عزیزم از گوگل پلی موبو دان کن با فیل تر شکن

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
2706