2726
عنوان

بچه م فقط تو خواب سینه مو میگیره کسی اینطوری هست بچه ش

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 21 پست
اره دلیلش همینهدخترمنم رفلاکس داشت ازدوماهگی تاهفت ماهگی توخواب فقط شیرمیخوردداروهم بهش میدادیم بعده ...

دقیقا منم مثل تو, خیلی روزای سختی بود,گشنش میشد شدید گریه میکرد ولی شیر نمیخورد .بعد نه ماهگی درست شد...

بالای سرم نام تو را نقش نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو 

الان منم دخترم دارم توخواب شیرمیدم چون خانم رفلاکس داره داروام دکترنداد باگریه میخوابونم بعد شیربهش میدم از دوماهگی تاالان که هفت ماهشه وضعیت همینهههه

همسر نازنینم رفت اما من باید قوی باشم بخاطر دخترام ممنون میشم براش صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا منم مثل تو, خیلی روزای سختی بود,گشنش میشد شدید گریه میکرد ولی شیر نمیخورد .بعد نه ماهگی درست ش ...

خلی سخت بودازگشنگی گریه میکرددستشم یکسره دهنش بودولی نمیخوردابجی خیلی سخته ببینی بچت گشنشه ولی کاری ازدستت برنمیادکارم شده بودگریه.الان یادم میفته گریم میاد.درکت میکنم 😢

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
من پسرم اینجور بود حتی شبا هم سینه نمیخورد .بردمش دکتر رفلاکس داشت و کلا دیگه عادت پیدا کرد به شیشه ...

بچه من شیشه شیرنمیگرفت تاهفت ماهگی هم من وهم خودش عذاب کشیدیم😢

2728
سلام. بنده هم جدیده عضو سایت شده ام و دوست دارم در زمینه پزشکی با دوستان و درمان بیماریها تبادل نظر ...

خوب نظرت میتونی توتاپیکابزاری عزیزم