2733
2734
چیزی گفتی بعد حذفیدی اجی؟

اره خخخخخخ ووللش گزارش میزنن 

خدا جووونم مراقب نی نی تو دلم  باش🤰🤰🤰 ⁦❤️⁩⁦❤️⁩... خدایا شکرررت ک درست وقتی ک فکرشم نمیکردم حاجتمو دادی و مامان شدم⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم ها من زایمان طبیعی داشتم والا تغییری نکرده مث قبله بارها از همسرم پرسیدم میگه اصلا تغییری نکرده

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2728

تنگ کردن واقعا درد داره من همزمان با زایمانم اینکارو برام انجام داد خیلی سخته الان میخوام خودمو بشورم اب میخوره بعش دردم میگیره.از اول بارداری تا الان که سه ماهه زایمان کردم هنوز رابطه نداریم چون زخمه.اون گوشت اضافه هم خونریزی میکنه

سزارین واسه کسی ک شوهرش وسواسه خیلی بهتره مگه ن؟من شوهرم وسواسه ،میترسم تغییر کنه،اگه یروزی حامله شد ...

آره شوهر من خیلی با طبیعی مخالف بود. یک و نیم دستمزد به دکتره داد که سزارینم کنه

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
ببخشید واژنت از بیرون هم تنگ شد

بله كاملا ، گفتم كه عين دختر ميشى ☺️

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2738

منم زایمان طبیعی انجام دادم وبچم4کیلو بود.نگرانم که گشادشده باشم ولی هربار موقع رابطه درد دارم که قبل زایمان اصلا درد نداشتم،یعنی تنگ شدم که درد دارم؟از شوهرمم پرسیدم تغییری کرده نسبت به قبل؟میگه نه 

میشه بگید با عمل چه تغییری میکنه؟

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
عذر میخوام تا چندوقت بعدش نمیشه نزدیکی داشت؟و این که خیلی درد داره؟ من زایمان طبیعی کردم یه مدت خیل ...

40روز .خیلی درد داره تا دو هفته نه میشه بشینی نه بایستی . سوزش . درد . خارش .پدر آدم در میاد

عذرخواهی میکنم داخلش هم تنگ کردی؟ واست سخت نبود؟ همسرت راضی بود؟ کی ؟ هزینش؟ همه سوالمو ی جا پرسید ...

نه فقط لابیا . نه سخت نبود فقط خیلی درد داشت تا دو فهته سوزش و خون آبه . یک و نیم شد اسفند انجام دادم اصفهان انجام دادم

2706