2733
2734

امنوره ثانویه هستی یا اولیه ؟

چند سالته ؟

بچه داری ؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه ندارم

خب ذخیره تخمدان دادی چند بوده ؟

اف اس اچ و ال اچت چند بوده ؟

پریودات منظمه ؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738
نه منظم نیست سه ماه پیش 73  Lh ۳۳ Amh 15 صدم

اینجا خیلیا با ذخیره کم باردار شدن 

اول اینکه قرص دو فاستون میخری میخوری.شبی به دونه تا ده شب.وقتی که قطع کردی بعد از سه روز تا نهایت یک هفته پریود میشی 

دیگه مدام باید دوفاستونو از روز ۱۴ تا ۲۴ پری استفاده کنی و بعد قطع کنی. چون پریود منظم نباشه تخمک گذاریم نداری و این قرص به بارداری کمک میکنه 

دوم اینکه پودر اینو فولیک میخوری روزی دو بار نیم ساعت قبل از ناهار و شام می خوری 

سوم اینکه هر پونزده روز یه دونه ویتامین دی پنجاه هزار میخوری تا سه ماه یعنی ماهی دو تا.

چهارم هر روز قرص ویتامین ای جویدنی صد و یه اسید فولیک یه میل میخوری 

از روز اخر پریود هر یه شب در میون بادکش گرم تخمدان انجام میدی.زمان پریودی بادکش نمی کنی تو نت توضیح دادن بادکشو 

جوانه گندم روزی یه قاشق غذاخوری تو اب هم بزن بخور 

سردی خیلی کم استفاده کن یا اصلن استفاده نکن 

شبا قبل از خواب و صبح ناشتا دوسین بخور( از روز اول پریودیت تا ده پریودت فقط)

بعد از سه ماه که اینارو خوردی برو دکتر قرص لتروزول خارجی بخور از پنج پری تا نه پری و امپول سینال اف بزن واسه تحریک تخمدانه و ای یو ای کن ( ای یو ای درصد بارداریتو زیاد میکنه)

می تونی طبیعی هم اقدام کنی اما احتمالش کمتر از ای یو ای هست 

از روز ۱۲ پری تا ۲۴ یک شب در میون اقدام داشته باش اگه سوهرت مشکل اسپرم نداره اگه داره که باید ای وی اف یا ای بو ای کنی 

این خلاصه چیزی بوده که اینجا خیلیا انجام دادن 

ژل رویالم خوبه 

همه اینکارهارو انجام بده تا تخمک خوب داشته باشی بتونی ای وی اف یا ای بو ای کنی 

اینجا خیلیا با ذخیره کم باردار شدن  اول اینکه قرص دو فاستون میخری میخوری.شبی به دونه تا ده شب. ...

ممنون گلم....دارم میرم طب سنتی...هنوز پریود نشدم...یه مدت دیگه صبر میکنم نشد کاری روکه گفتی انجام میدم عزیزم...خیلی ممنون که وقت گذاشتی. الهی خدا خیرت بده ..من سونوکه رفتم تو سونو فولیکول نداشتم بازم راهی که گفتی و انجام بدم؟

لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرستین..
ممنون گلم....دارم میرم طب سنتی...هنوز پریود نشدم...یه مدت دیگه صبر میکنم نشد کاری روکه گفتی انجام می ...

ببین عزیزم حتی اگر تو سونو فولیکول نداشته باشی دکتر بهت داروهای قوی واسه تحریک تخمدان میده و حتما فولیکول خواهی داشت اما من بهت پیشنهاد میکنم وقت خودتو با طب سنتی تلف نکن سریع برو سراغ دکتری که تو آی وی اف موفقه و آی وی اف کن فرصتو از دست نده شاید دکترها بتونن الان ازت تخمک بگیرن و خدایی نکرده ماههای بعد نشه و یه عمر پشیمون بشی از اینکه چرا بیخودی وقتتو هدر دادی

ببین عزیزم حتی اگر تو سونو فولیکول نداشته باشی دکتر بهت داروهای قوی واسه تحریک تخمدان میده و حتما فو ...

والا به دکتر گفتم بهم دارو محرک تخمک بده..گفت تخمکی نداری که بهت دارو محرک بدم...،بایدبری اهدایی بگیری

والا به دکتر گفتم بهم دارو محرک تخمک بده..گفت تخمکی نداری که بهت دارو محرک بدم...،بایدبری اهدایی بگی ...

دکتری که بدون اینکه به شما دارو بده جوابتون کنه رو باید در مطبشو گل بگیرن..پیش کدوم دکتر میری؟تهرانی؟

دکتری که بدون اینکه به شما دارو بده جوابتون کنه رو باید در مطبشو گل بگیرن..پیش کدوم دکتر میری؟تهرانی ...

تهرانم...میشه یه دکتر خوب بهم معرفی کنی گلم؟

2706