2737
2734
عنوان

خب مگه بده بچه ای که دوست نداری سقط کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 84 پست

این جیزا رو با دکتر مشورت کنید ب بدن خودتون اول اسیب نرسه بعدم خودتون تصمیم بگیرید شرایطشو ندارید سقط کنید....مشورت  فقط با پزشک نه عامه مردم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

نميدونم كى گفته ما چون مادر يه آدمى هستيم اجازه داريم درباره ى جونش تصميم بگيريم

درباره ى اومدنش هم چون خدا ميخواد نقش داريم وگرنه هيچ

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا پسر دختر بودن ک هیچ... ولی بعضیا بچه نمیخوان ولی زوری نگه میدارن از ترس گناهش و اینا...بنظرم ک ...

خب نمیخوان جلوگیری کنن موقع عشق حال همه چی فراموش میشه بعد که بچه‌اومد میگن نمیخواین چن تا روش باهم انجام بدن . بعد از به وجود‌اومدنش باید مسئولیشو قبول کنن

2728

من دیدم دختراییکه آبروی خانوادشونو بردن چطور دلت میاد بچه انقدر شیرینه که دختر وپسر نداره

فرزندم،دلبندم، عزیزتر از جانم از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم... امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آغوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها و سالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم... شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...! این روزها فهمیدم باید از تک تک لحظه هایم لذت ببرم

من با سقط به دلیل طلاق و فقر شدید و امثال اینها مخالف نیستم، حتی در اوایل بارداری کشتن موجود زنده هم نمیدونم اما با سقط برای جنسیت مخالفم. زندگی قرار نیست صرفا بازتاب علائق نه چندان منطقی ما باشه. اسباب بازی نیست که دوست نداشتیم دور بندازیم. ما حق نداریم تا این حد مداخله و دستکاری کنیم 

بعد چرا من نباید پسر دوست داشته باشم؟ من قراره مادر بشم پس بهتره از خودخواهیم کم بشه و بر عشق و پذیرشم افزوده شه. اینکه حتما باید دختر باشه چون من میخوام و تو تصوراتم دختر دوست دارم به دور از عشق و مهربانیه باید قلبمونو باز کنیم و همه موجودات رو توش جا بدیم

2738
پس میشه بچه ناخاسته رو سقطکرد😌

قبل از تعيين جنسيت و شرايط سخت ك نتوني نگه داري قبل اينكه قلبش تشكيل بشه ميشه قبل اين كه روح توش دميده شه 

ولي اگه فقط ب علاقه باشه يا فقط يكم ادم از راحتيش ميزنه يا نگران ايندشه بنظرم منطقي نيست يا خيلي مواظب باشن يا اشتباهي بچه شده پاي اشتباهش باشه 

رها هستم ☺️
چون آخرش لاشی میشه. تازه پسر ک بزرگ بشه دیگه نمیتونه راجع ب همه چی باهام صحبت کنه

مونده به تربیت مگه همه پسرا لاشی ان یاهمه دخترا بامادرشون راجب همه چی حرف میزنن . دختر میشناسم از صدتا پسر لاشی بدتر. 

باید بگی بچه صالح میخوام نه که پسر بشه میکشمش

بله توی امضاشون فرمودن😀 مخاطب من فقط این خانوم بودن نه سایر فمنیست ها از دهنم هم حرفام رو درمیارم ...

شما فقط راه می ری و هر حرفی خوشایندت نباشه برچسب فمینیسم می زنی ! از کجا می دونی من فمینیست هستم ؟ فقط گفتم جنبش فمینیسم اصلا به دلیل صرف جنسیت بچه حکم سقط نمی ده ! اگه این خانم هم چنین قصدی داره به دلیل آشفتگی ها درونیشه و واقعا درک درستی از فمینیسم نداره کار این خانم هم با عرب های جاهلیت که دختر ها رو زنده به گور می کردن فرقی نداره

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔

ابنکه میخای سقط کنی به خودت مربوطه به هیچ کس مربوط نیس وای اولا خطر داره برا خودت دوما کی گفته پسر لاشی میشه این شوهرای نی نی سایتی که عاشق مامانشونن بستگی به محیط خانواده و تربیت داره پسر داریم ایقد با کمالات و با اخلاق کیف میکنی همچین پسری بزرگ کن دختر هم داریم ابرو نزاسته برا خانواده 😞

فهلا کاری به دین نیست 

چجوری میتونی تحمل کنی کسی رو بکشی ؟ 

علم پیشرفت کرده برید لوله هارو ببندید  برید اینهمه کاری که میشه کردو انجام بدین 

مگه پسر و دختر چه فرقی داره ؟ همه اش حاصله تربیت خودمونه 

امیدوارم هیچ وقت پشیمون نشید ادم خیلی فرصت نداره واسه زندگی

میخوام اسممو عوض کنم نمیشه  🤨
چون آخرش لاشی میشه. تازه پسر ک بزرگ بشه دیگه نمیتونه راجع ب همه چی باهام صحبت کنه

همه مردها لاشی نمیشن عزیزم درست تربیت بشن آدم خوبی میشن اگر لاشی زیاده برای اینه که تربیت ها غلطه

بعد بچه رو نمیاریم که فقط سرویس بگیریم. تازه پسر حمایتهای خاص خودش رو میتونه داشته باشه

2706