2726

اومدم امروز کمک بدم ب شوهرم شاگردش نیست بعد مشتری هم داره غذا می خوره من نمی دونم چیکار کنم بیرونو نگاه کنم یا گوشیمو یا چی

شوهرم میگه من تو اشپزخونم تو پشت میز باش ولی من نمیدونم چیکار کنم اینجا ک هستم

کلا یه کم خجالتم میکشم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لقمه های مشتری رو بشمار😁😂

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
بی خیال بشین. خیلی هم رییس مآبانه. نا سلامتی خانم وکیلی. اگر هم هنوز نشدی همین رشته ات کافیه تا حساب ...

اره خب اگر همینو نداشتم اصلا حاضر نبودم بیام باهاش

ولی وکیل نشدم هنوز😝

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

از مشتری دورادور بپرس خوشمزه ست؟ خوبه؟ بخور بخور !

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2706