2726

من یکسال پیش میرفتم دو ماه بعدش باردار شدم سقط شد دیگه نشدم الان دوباره ورزش شروع کردم دعا کنید بنظرتون تاثیر داره واقعا؟

میدونم به زودی میای تو دلم عشقم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم ولی یه جا خوندم ورزش به روند تخمک گذاری کمک میکنه.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2728
عالیه  دوستم بعد۷سال بااروبیک باردارشد

وای دعا کندبرام نتیجه بگیرم یه ای یو ای ناموفق داشتم دلم نمیخواد دیگه دوا درمون کنم میخوام روحیع م شاد باشه بعد باردار شم....سه ساله بچه میخوام مشکلم استرسه

وای دعا کندبرام نتیجه بگیرم یه ای یو ای ناموفق داشتم دلم نمیخواد دیگه دوا درمون کنم میخوام روحیع م ش ...

بخدااین دوستمم یه ای یو ای ناموفق داشت ۷سال هزارجورداروخوردفقط ۱ماه رفت اروبیگ

اللهم صل علی محمدوآل محمد❤خدایاشکرت بخاطرپسرنازم😍😍😍😍
من آره.تا رفتم ورزش پریودم منظم شد البته دارو هم شروع کردم خوردن برای تنبلی.دوماه رفتم باشگاه بعدش ب ...

چه ورزشی میرفتی دارو چی میخوری؟ من متفورمین میخورم

2706