2737
2734
عنوان

جدایی

402 بازدید | 24 پست

می‌خوام از عشقم جدا شم ولی نمیتونم .کمکم کنید .خلی دوسش دارم خلی .ولی چون هیچ راه رسیدنی به هم نداریم و هم این که خانوادم به شدت مخالف هستن می‌خوام جدا بشم 😫😫😫😫الآنم اشک از چشمام اومد وقتی اینارو نوشتم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راهمون خلی از هم دوره .تنها دلیل مخالفتشون همینه .ولی خلی دوسش دارم چجوری جدا شم ؟

پسر خوبیه؟ من خواهرم با یکی دوست شد آلمان مادرمینا مخالفت کردن ۸ سال طول کشید تا راصی شدن الان خواهرم انقد پشیمونه میگه کاش حرف مامانینارو گوش میدادم

ولی واقعا هیچ  امیدی نمی‌بینم که بهم برسیم 😓😓😓😫😫😫😫

منو اونم هیچی امیدی نداریم بعم برسیم اصلا‌محالع ولی تصمیم گرفتیم به پایانش فکر نکنیم چون تلخ میکنه حالمون رو گفتیم پایان غافلگیرمون کنه بهتره .راه ماهم دوره اون یه‌کشور دیگست منم ایرانم هرچندماهی میاد ایران ولی چنروزه دیگه‌میره

2738
منو اونم هیچی امیدی نداریم بعم برسیم اصلا‌محالع ولی تصمیم گرفتیم به پایانش فکر نکنیم چون تلخ میکنه ح ...

انقد ناراحتم می‌خوام خدا همین الان جونمو بگیره 

تک پسره .

باشه شوهر منم تک پسر بود از ناف نیاورون به خاطر من اومده تو شهرستان کوچیک تازه همه چیزشم ازش گرفتن  حتی ارث و میراثش ولی اومد از صفر با هم شروع کردیم...

سختی های خودشو داره ولی اگه عاشقت باشه همه کار میکنه.. اینا بهانست اگه این حرفارو میزنه دوستت نداره گلم جدایی ازشو سخت نگیر پیدا میده کسی که به خاطرت جونشم بده

دخترم تمام زندگی من
2706