2733
2734
عنوان

بی بی چک😍😍+

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشد ی سوال.. من یکی دوهفته پیش ی با اقدام داشتم الان سر سینه هام کبود شدن تخمدانام درد میکنه 14 ام موعدمه بنظرتون اینا علائم بار داریه من چون سنم کمه اطلاعی ندارم ممنون می‌شم جواب بدین

2728

سلام عزیزم ۱ ساله منتظرم هرماه هم بی بی چک منفی بوده و پری اومده و هرماه هم یه حسی بهم‌میگه باردارم چون واقعا از ته دل دوس دارم باردار شم از اونه 

توهم چون بی بی چکت منفی بوده زیاد امیدوار نباش

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2738
ببخشد ی سوال.. من یکی دوهفته پیش ی با اقدام داشتم الان سر سینه هام کبود شدن تخمدانام درد میکنه 14 ام ...

منم بعد تخمک گذاریم هم سینه هام متورم شد هم نوک سینم حساس و ترشحم زیاد شد.روز موعد بی بی گذاشتم مثبت شد.ایشالله همتون به زودی مامان میشید

این عکس پسر من چرا گذاشتی لعنتی 🤣🤣😂

عه این پسر منه🤗🤗🤗

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹