2737
2734
عنوان

معرفی آتلیه کودک خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 18306 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام برهمه دوستان عزیزانی که  دنبال اتلیه خوب برای بارداری و کودک میگردن من چند سالی هست مشتری اتیه بهارهستم خ دماوند هم تنوع کاریشون زیاده هم باحوصله اند وپرسنل شونم خانم هستن 09353892936اینم شماره شونه خانم بهارکلی هم وسیله های مختلف دارن

من تازه عروسی کردم ، وضع مالیمون بد بود نتونستیم بریم اتلیه خوب عکس بگیریم میشه خواهش کنم یه اتلیه ب ...

برید اتلیه بهار توخ دماونده منصف هستن باما که خیلی راه اومدن تلفنش 77486126هست

2731

آتلیه تخصصی نوزاد ، کودک ، بارداری و خانوادگی ترمه در شرق تهران واقع در پیروزی + فایل عکس

به عنوان یکی از آتلیه های کودک و بارداری خوب در شرق تهران با دکورهای روز متنوع همچنین لباس های کودک و بارداری رایگان ، بدون مبلغ ورودی و تحویل فایل عکس ها در خدمت شما عزیزان هست. میتونید نمونه کارهامون رو حضوری و یا در وب سایتمون و یا در پیج اینستاگراممون ملاحظه کنید

http://studioterme.com/

09122725901

2738

با سلام خدمت خانمای عزیزی که میخوان با عکاسی کودک در تهران و کرج که دسترسی خوبی هم داره آشنا بشن و میخوان بهترین لحظات زندگی رو ثبت کنند. ( با هزینه ای که باور نمیکنید ) حتما میدونید که هزینه های خدمات در کرج نصف قیمت تهران هست ولی کیفیت کار عالی و بی نقصه و میتونیم بهترین خاطرات را هم در آتلیه و هم فضای باز باهم تجربه و ثبت کنیم. با تماس تلفنی، مشاوره رایگان هدیه میگیرید و نمونه کارهامون هم در پیج اینستاگرام موجوده. راستی با شنیدن قیمت ها خوشحال میشد😎

آتلیه ورودی ندارد و استفاده از لباسها و اکسسوری ها هزینه ای ندارد.

09022259322

https://photokids-mahnaz.com/

سلام دوستان من یک دختر 6 ساله دارم

تقریبا این 6 سال برای مناسبت های خاص دختر رو آتلیه کودک بردم

ولی امسال با یک آتلیه کودک در تهران آشنا شدم

کارشون حرف نداره

آتلیه کودک عسل عابدینی
عکس و فیلم بارداری و نوزادی، آلبوم رشد و ساخت کلیپ
۰۹۱۲۱۷۶۲۶۱۲
آدرسشون منظریه هست