2733
2734
عنوان

حتی دلم نمیاد تیکر بارداری بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 44 پست
عزیزم طرز فکرت کلا اشتباهه مطمعین باش اوناهم خوشحال میشن از بارداریت سخت نگیر همچی دست خداس به یکی ...

عزیزم مرسی از راهنماییات. چشم تلاشمو میکنم. با تمام وجود دعاگوی همه منتظرام

خدایا امید هیچکس را ناامید نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرمنم ازم بزرگتره باردار نمیشه دلیل نمیشه که من بچمو دوست نداشته باشم فقط میتونم براش دعا کنم خد ...

من هنوز هیچ حسی ندارم به بچم. شاید چون هنوز زوده.

ولی واقعا دلم میخواست این روزا از ته دل خوشحال باشم از بارداریم و ویار و لباسای خوشگل بارداری پوشیدن و چیدن سیسمونی و  ...

متاسفانه من محرومم از همه اینا

ولی تمام تلاشمو میکنم لااقل دل خودم و بچه آرومتر باشه. این طفل معصوم چه گناهی کرده که مادرش منم

عجب چی بگم والا..  من خودم با اینکه خیلی ناراحتم اما واسه هیچی به خدا اصرار نمیکنم ... همیشه می ...

چه طرز فکر خوبی

از خدا میخوام خواهرم اینطوری به آرامش برسه.خواهرم همش در جداله با خودش که چرا اینقد بدبختم و ...

2728
عزیزم من و همه اونایی که حامله نمیشن هم یه روز به خواستمون میرسیم اتفاقا دیدن باردارا ذوق و انرژی مو ...

حتماااااا همینطوره.

امیدوارم هیچ زنی در حسرت مادرشدن نمونه. بخدا علم خیلی پیشرفت کرده، نشدن تو کار نیست. بنده های خدا کم طاقتن.

سلام عزیزم الان تو فکرت بودم اتفاقا،همون چند سالم نباید وایمیستادی به خدا ،این یه نیازه طبیعی انسان که بچه بخواد خدا هر جور صلاح بدونه همونطور رقم میزنه برامون.  دیگه قرار نیست شما خودتو سرزنش کنی که چرا من باردارم خواهرم نیست،انشاالله خواهرت هم باردار بشه....

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
2738
پستت رو خوندنی عکس پروفایلتم تجسم کردم ک با اون لحن داری حرف میزنی کلی خندیدم🤣🤣🤣🤣

😂😂😂🤣🤣🤣یه ایییییش ام اخرش بگم تکمیل میشه😂

ایششششش😒                                      

همین فرمونو بری فردا میای دور از جون میگی بچم دور از جون اوتیسمیه.مشکل داره اله و بله.

بدون ک خودت داری باعثش میشی.بخاطر غصه ی دیگران بچه خودتو نابود میکنی.فردا هن هیچکدوم از این ادما برات کاری نمیکنن.

همین فرمونو بری فردا میای دور از جون میگی بچم دور از جون اوتیسمیه.مشکل داره اله و بله. بدون ک خودت ...

اره قبول دارم حرفتو. جالب اینجاست که خواهرم میگه غصمو میخوررری ولی کمکم نمیکنی و درکم نمیکنی! نمیدونه من از درون ذغال شدم براش نمیدونم چی باید بکنمش براش.

اره دیگه سعی میکنم غصه نخورم فقط اگه کاری از دستم برمیاد انجام بدم. همین. ممنون عزیزدلم

منم عین تو خداهر دوقلوم باردار نشده... هر دومون 35 سالمونه.. منم والا خودم با ivf باردار شدم.. دیدم ...

محبت بین دوخواهروانکارنمیکنم ولی بنظرم طرزفکرغلطیه....

ینی شماب فکرخواهرتون هستین ک بچه میخوادونداره وبخاطرش عقب میندازین تااینکه خودتونم ب چیزای دیگ متوسل شین بعدب شوهرتون فکرنمیکنین؟

درسته آدم همدردی میکنه ولی نه اینجوری....

عین اینه ک بخاطرمریضی یامرگ یکی شماخودتم مریض کنی یازبونم لال بکشی....

مگ بارداری بقیه دست شماست حکمتیه ک خداقرارداده

من هنوز هیچ حسی ندارم به بچم. شاید چون هنوز زوده. ولی واقعا دلم میخواست این روزا از ته دل خوشحال با ...

درسته نبایدیه جوررفتارکنی ک دل بقیه ازنداشته هاشون آب شه ولی ازنعمتایی ک خدابهت داده توراه درستش استفاده کن

2706