2733
2734
عنوان

حتی دلم نمیاد تیکر بارداری بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 44 پست
کارم شده فقط دعا براشون. مخصوصا خواهرم که دارم ذره ذره آب شدنش رو میبینم. خیلی سخته حتی نتونی جلوی ...

نه دیگه اینحوریا هم نیست خواهرته مطمئنن خوشحال میشه تو باردار باشی.

دخترم تمام زندگی من

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم خواهرم باردار نمیشه ته دلم یه غمی هست اجازه نمیده اونجور که باید خوشحال بشم اما خوب به این فکر م ...

اخه زندگی خواهر من داره میپاشه از هم بخاطر نبود بچه. ۱۰ ساله منتظره. مشکل هم از خودشه. اینقد دکتر و ... رفته و دارو  خورده بیمار شده. هم از لحاظ روحی هم جسمی.

خواهرم از من بزرگتره. 

خجالت میکشم ازش من باردارم. ما فقط دوتا خواهریم و رفت و امدمون زیاده 

خدایا امید هیچکس را ناامید نکن
2731
اخه زندگی خواهر من داره میپاشه از هم بخاطر نبود بچه. ۱۰ ساله منتظره. مشکل هم از خودشه. اینقد دکتر و ...

شرایطتت مثل منه اما من نه خواهرم مشکل داره نه شوهرش از منم بزرگتره.. 

به نظر من که خواهرت خوشحال میشه خواهر من که خیلی خوشحاله واسه بچه من از خودم بیشتر ذوق داره.. 

خواهرت به خاطر بچه مطمئنن ناراحت نیست بیشتر به خاطر از هم پاشیدن زندگیشه لابد شوهرش واقعا لیاقت نداره اخه کسی به خاطر بچه طلاق میگیره

دخترم تمام زندگی من
اصلا با خودم کنار نیومدم که بگم بچه تو شکممه. وقتی دیگران مخصوصا اطرافیان پر از آدم غصه دار، چطور م ...

منم عین تو خداهر دوقلوم باردار نشده... هر دومون 35 سالمونه.. منم والا خودم با ivf باردار شدم.. دیدم سنم زیادشده... وگرنه به خدا بازم براش صبر میکردم. 

خواهرم دو دفعه ivf کرده نشده..  الانم باهام چند ماهه قهره... از 3 ماهگیم تا الان که دارم میرم تو 8

. نمیدونم والا چی بگم 

. 5 ساله ازدواج کردم دیدم سنم 35 شده... همین الانم به خاطر سن بالام یندرم داون ریسک متوسط دادن... اگه جا داشت بازم براش صبر میکرد چه کنم که 35 سالمه 

داریم خواهری که خوشحال نشه.. قهرم بکنه... 

عجب چی بگم والا..  من خودم با اینکه خیلی ناراحتم اما واسه هیچی به خدا اصرار نمیکنم ... همیشه میگم حتما حکمتی توشه اگه همه ادما میدونستن خدا بهترینارو براشون میخواد دیگه هیچوقت اینطوری ناراضی نبودن از تقدیرشون

دخترم تمام زندگی من
2738
شرایطتت مثل منه اما من نه خواهرم مشکل داره نه شوهرش از منم بزرگتره..  به نظر من که خواهرت خوشح ...

خواهرم بیشتر بخاطر بیماریش ناراحته.

خیلی امیدش رو از دست داده. دکترا ناامیدش کردن گفتن بدنت چسبندگی داره بزودی کلیه و روده و ... همشون نابود میشن. خواهرمم ول کن دکترا نیست. هرچی میگمش بابا زندگیتو بکن ول کن ناامیدکردن دکترا رو.

خودش همش میگه باید طلاق بگیرم که کمتر در عذاب باشم، میگه هرروز ترس اینو دارم شوهرم بگه دیگه طاقتم سر اومده.

نه گلم خواهرم برای بارداری من اصلا خوشحال نشد حتی ناراحت هم شد و گفت اگه شوهرم بفهمه قطعا طلاقم میده چون حساسه روی تو و همیشه میگه خوشبحال باجناقم

منم عین تو خداهر دوقلوم باردار نشده... هر دومون 35 سالمونه.. منم والا خودم با ivf باردار شدم.. دیدم ...

منم ترس از نازایی داشتم بخدا وگرنه بهیچ وجه دلم نمیخواست زودتر باردار بشم.

درکت میکنم عزیزدلم خدا کمکتون کنه. ان شاالله بزودی اونم باردار بشه. توکل به خدا. 

خداست که فقط از دلامون خبر داره 

خواهرمنم ازم بزرگتره باردار نمیشه دلیل نمیشه که من بچمو دوست نداشته باشم فقط میتونم براش دعا کنم

خدایی نکرده بچه ات افسرده به دنیا میاد

میشه واسه نی نی دار شدن خواهرم صلوات بفرستین
من میشنوم کسی  اینجوری عینه توتوسایت باردارشده ذوق میکنم بعدتوغصه مارومیخوری    

پستت رو خوندنی عکس پروفایلتم تجسم کردم ک با اون لحن داری حرف میزنی کلی خندیدم🤣🤣🤣🤣

❤️🧡💛💚💙💜💖

عزیزم طرز فکرت کلا اشتباهه

مطمعین باش اوناهم خوشحال میشن از بارداریت

سخت نگیر همچی دست خداس به یکی زود میده به یکی دیر

بخودت برس با نی نی حرف بزن برا همه منتظراهم از ته دل دعا کن منم با اونا

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2706