2410
2553
عنوان

حتی دلم نمیاد تیکر بارداری بزنم

817 بازدید | 44 پست

از وقتی باردار شدم یه لحظه لبخند به لبم نیومده.

خواهرم چندساله باردار نمیشه و خیلی اذیته. همسایمون باردار نمیشه،دوستمه، اونم خیلی وقته منتظره.

اینهمه میبینم توی این سایت چققققد سختی دارن میکشن و چقد غمگینن دلم کبابه.

انگار افسردگی بارداری گرفتم. کارم شده گریه.

هنوز به هیشکی درست و حسابی نگفتم باردارم بااینکه ۲ ماهمه. نمیتونم لبخند بیارم رو لبام. نمیتونم تبریک دیگرانو بشنوم

خدایا امید هیچکس را ناامید نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من خودم باردارم بعد چندتا سقط و مرده زایی و اینا لبخند رو لبم نیست به هیچ کس نگفتم بارداریمو اصلا فکر نمیکنم 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
تنها کاری که میتونی براشون بکنی اینکه عزیزم دعاشون کنی

و اینکه بالاخره همه چیز زندگی هم که بچه نیست 

شما زندگی خودت رو داری و سعی کن به بچت عشق بورزی

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
2714

عزیزم اول ک من بهت تبریک میگم ک داری مادر میشی.دوم اینکه خدا ایشالله ب همه بچه بده و اینکه خدا خودش اینجوری خواسته برا بنده هاش حتما حکمتی وجود داره تو خودتو ناراحت نکن.فقط میتونی براشون دعا کنی.اون طفل معصوم ک تو شکم توعه چ تقصیری داره.

دیگران مهمن یا بچت به خاطره بچت شاد باش

اصلا با خودم کنار نیومدم که بگم بچه تو شکممه.

وقتی دیگران مخصوصا اطرافیان پر از آدم غصه دار، چطور میتونم خوشحال باشم. لبخندم میزنم به لبم خشک میشه. شبا خواب ندارم خیلی روحیه ام خرابه

شما که باید خوشحال باشی که خدا این هدیه رو بهت داده من چند روز پیش سقط کردم خیلی حالم بودخیلی آرزو داشتم واسش ولی خدا ازم گرفتش 

خدایا مواظب نی نی جونم باش صحیح سالم بگیرمش بغلم   

منم خواهرم باردار نمیشه ته دلم یه غمی هست اجازه نمیده اونجور که باید خوشحال بشم اما خوب به این فکر میکنم که خودش واقعا خیلی بهم اصرار میکرد و اینکه من چون سرکار میرم میخوام بزارمش پیش خودش اکثر وقتا میگم نکنه از غمش کم کنه ... ولی به اندازه تو هم ناراحت نیستم میدونم لطف خدا بوده که به من داده و همیشه شکرش میکنم.. حکمت و مصلحت خدارو ما نمیفهمیم 

دخترم تمام زندگی من
عزیزم اول ک من بهت تبریک میگم ک داری مادر میشی.دوم اینکه خدا ایشالله ب همه بچه بده و اینکه خدا خودش ...

کارم شده فقط دعا براشون.

مخصوصا خواهرم که دارم ذره ذره آب شدنش رو میبینم.

خیلی سخته حتی نتونی جلوی خواهرت بگی حالت تهوع دارم. خیلی رعایت میکنم خیلیییییییییی

همش الکی میگم لکه بینی دارم و دکتر گفته ممکنه نمونه برات. دلم نمیاد بگم همه چی روبراهه 

جمع کن بساتتو بچسب به زندگیت وبچت..توبااین اوصاف چجور مادری برابچت میخوای بشی توباید قوی باشی قدرت داشته باش واز بارداریت لذت ببر اعصاب مصابم ندارم بداخلاقم خودتی😜

خدایاشکرت
2706