2733
2734
عنوان

گله ی خانواده همسر🙁

251 بازدید | 30 پست

خونه شون همیشه شلوغه و دور هم جمعن خدایی خیلی گرم و صمیمی آن باهام، آدمای خوبین ولی من زیاد حوصله شلوغیو ندارم الانم که عروسی کردم دلم میخواد بیشتر خونه خودم باشم اصن خونه خودم آرامش خاصی دارم خونه مامانمم زیاد نمیرم اونم ازم گله میکنه، دیشب رفتیم خونه مادرهمسرم بهم گفت تو از ما دوری میکنی، غریبی میکنی چرا نمیای بخدا ما عروسامونو خیلی دوست داریم از ته دلشم میگفت بنده خدا نمیدونستم چی بهش بگم از دیشب ناراحتم🙁

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

حتی برادر شوهرم بهم گفت، پدر شوهرم همینطور

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مادر شوهر منم خیلی گله میکنه ولی من کار خودمو میکنم هفته ای دوبار ناهار میرم خونشون انتظار داره هر روز اونجا باشم منم خوشم نمیاد

البته با این تفاوت که اونا از من زیاد خوششون نمیاد 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

منم اوايل دوست نداشتم برم اما الان اگه مهمون داشته باشن به مانگن بيا من ناراحت ميشم   

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

منم دوسال و نيمه ازدواج كردم خونه خودمو مادرشوهرم يه چهارراه فاصله هس اونم كلا دوتا بچه داره يه دختر و پسر چون تعدادشون كمه همش توقع دارن ما بريم اونجا و مرتب باهم باشيم اوايل سر اين جريان ناراحت ميشدم مه نميذارن خونه تنها باشيم و همش زنگ ميزنن بياين اينجا ولي الان عادت كردم تو هفته دو سه بار ميريم خونشون ماهي يه بارم من بهشون ميگم بيان خونم. اگه خونواده شوهرت خوب و مهربونن چرا كه نه خب برو خيلي هم خوبه نه ناهار درست ميكني نه شام رااااااحت😂😂

منم همینطورم، تو جمعای شلوغ زود خسته و کلافه میشم، همشدوست دارم تو خونه خودم باشم، خانواده شوهر منم خیلی اهل مهمون بازی هستن، همیشه هم گله میکنن که چرا نمیای و تنها می مونی تو خونه، ولی من اصلا دوست ندارم

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹

شمارو درک میکنم خب واقعا دست خودتون نیست از تنهایی تون بیشتر لذت میبرین 

منم خیلیارو دیدم اینطورین

باهاشون خیلی مودب ومحترم باش هرازگاهی هم سربزن

ولی خیلی هم خودتو توفشار نذار

یواش یواش اونا هم یاد میگیرن با این خصلت شما کنار بیان

اگر ادمای خوبی هستن چرا نمیری؟؟هفته ای دو سه بار شام یا ناهار برو

البته اینم بگم ده روزی هست سرم بشدت شلوغه خودشونم میدونن ولی باز گله میکنن، روزای عادی هفته ای چندبار میریم

مثل من باشی خوبه؟؟

با دو تا از برادرشوهرام که بریم خونه مادرشوهرم جاریام تخت میشینن،منم چون مادرشوهرم بیماره و توانایی نداره پامیشم کارا رو میکنم،بعدشم همش تو کلام و رفتارشون طعنه هس،اصلا با هم صمیمی نیستن،یکم حفظ ظاهر میکنن،با اون یکی برادرشوهرم که جمع باشیم آخرش,یه دلخوری بزرگ پیش میاد چون همون دوتا جاریام احترام برادرشوهر بزرگمو حفظ نمیکنن،اصلا اوضاعیه،هیچوقت با هم یه جا جمع نمیشن،حسرت یه خانواده خوب داشتن به دلم مونده،نه ما میریم خونه اونا نه اونا میان خونه ما با وجود اینکه خونه یکیش فقط ده دیقه باهامون فاصله داره،آخرین بار یک سال پیش اومدن خونه ما

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2706